• Головна
  • Франківські баскетболістки у складі збірної України вийшли на Євро
11:00, 12 червня 2023 р.

Франківські баскетболістки у складі збірної України вийшли на Євро

Жіноча збірна України, у складі якої виступають спортсменки з Івано-Франківська, гратиме на чемпіонаті Європи з баскетболу 3x3. 11 червня команда обіграла спортсменок зі Швейцарії й кваліфікувалася до фінальної частини європейської першості. Про це інформують на Facebook-сторінці Федерації баскетболу України, передає Суспільне.

Українські спортсменки перемогли суперниць зі Швейцарії з рахунком 21:12. Це — четверта перемога команди у кваліфікації на європейський чемпіонат. Упродовж цього раунду, який тривав 10 та 11 червня у Румунії, українські спортсменки обіграли також колективи із Сербії, Данії та Іспанії.

Посівши перше місце у групі, збірна України напряму вийшла до фінальної частини Євро. Турнір відбудеться 5-7 вересня 2023 року в Єрусалимі.

У складі національної збірної виступили чотири спортсменки: Христина Філевич, Оксана Моллова та Анжеліка Ляшко, які в сезоні 2022-2023 стали чемпіонками України з командою "Франківськ-Прикарпаття", а також баскетболістка бельгійського "Касторс" Міріам Уро-Ніле. Очолює українську команду головний тренер баскетбольного клубу "Франківськ-Прикарпаття" Юрій Процюк.