
13:03, 13 серпня 2013 р.
Два з половиною гектари лісу палали на Прикарпатті
Спека. Ліс горить. 2 з половиною гектари лісу палали на Прикарпатті. Низова пожежа спалахнула в п'ятницю. Приблизно опівночі у хвойній діброві на горі Меглей поблизу Мислівки Долинського району були зафіксовані окремі вогнища. Надзвичайники із полум’ям боролися понад добу.
На місце надзвичайної події прибули понад сотню рятувальників, а також 12 одиниць інженерної та автомобільної техніки. Для проведення повітряної розвідки застосували навіть вертоліт Мі-9 . В неділю пожежу локалізували. Відтак в обласному управлінні ДСНС прикарпатцям нагадують про обережність в лісах.
За минулі вихідні пожежно-рятувальні підрозділи виїжджали на гасіння загорань сухої трави та сміття з десяток разів. Причина - спекотна погода. Як наслідок, утримується висока пожежна небезпека, наголошують місцеві синоптики. Проте заспокоюють: з середини тижня температура повітря піде на спад.
За прогнозами синоптиків, кінець серпня буде теплим і не надто вологим. Відтак під час відпочинку в лісосмугах варто дотримуватися правил безпеки у поводженні з вогнем.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:44, 1 березня
5
10:00, 21 лютого
20:47, 27 лютого
live comments feed...