• Головна
  • Де купити акаунти Фейсбук і розхідники для арбітражу трафіку
Новини компаній
15:22, 10 серпня 2023 р.

Де купити акаунти Фейсбук і розхідники для арбітражу трафіку

Новини компаній

Розхідники в арбітражі трафіку — це ключовий елемент успішного і стабільного просування будь-яких офферів у Фейсбук. Тому що Фейсбук відомий постійними блокуваннями рекламних кабінетів і акаунтів, що найчастіше відбувається невиправдано і без реальних підстав. Незалежно від вашої ніші, вертикалі та офферів, акаунти фейсбук і БМ є обов'язковою умовою ефективного арбітражу без блокувань і перебоїв. Кожен досвідчений арбітражник має свого перевіреного продавця акаунтів.

Купити акаунти та розхідники Фейсбук у FB1.shop

Якщо ви в пошуках перевіреного і надійного продавця, рекомендуємо «FB1.shop» (https://fb1.shop) — магазин акаунтів фейсбук, який лідирує на ринку за якістю і різноманітністю асортименту. У магазині акаунтів Фейсбук «FB1.shop» представлений широкий асортимент розхідників для арбітражу трафіку: ПЗРД-акаунти, Фармлені акаунти, Автореги, Бізнес Менеджери, ПЗРД Фан Пейдж (ФП) і Карти для першобілів. Магазин представляє вигідні варіанти для оптових покупок, якісну техпідтримку і прозорі умови обміну невалідних акаунтів.

Як вибрати акаунти і розхідники для арбітражу в Фейсбук

Для просування офферів через Фейсбук потрібно купити акаунт фейсбук і навіть не один, ось п'ять найпоширеніших категорій розхідників: автореги (автоматична реєстрація), Фарм-акаунти (акаунти, фармленні вручну), ПЗРД-акаунти (акаунти з підвищеною стійкістю до блокувань), ПЗРД ФП (Фан Пейдж із пройденою забороною на рекламну діяльність) і БМ (бізнес-менеджер). Комбінація всіх цих типів розхідників стає ключовими елементом ефективних рекламних стратегій Фейсбук.

H-3EFrdb1bT51RRD8SFivU0I6detlY4Yw9BbxlbBid-hSBLxEU4_4NUM1lX9-Ej9Ay0Dl7Bc8PfuQLpld0C6xY_jZy0pyzQdvqVljCuntDBfDXWfFrgOsZIo_P97TzMxM2xGjincV5SD-0dT94JtBmY

Початково головна мета будь-якого запуску реклами — щоб оголошення пройшли модерацію і почався їхній показ цільовій аудиторії. Під час масових блокувань у Фейсбук доводиться запускати рекламу тільки з найтрастовіших варіантів розхідників — це кінг акаунт фейсбук з БМ і ФП ПЗРД. Далі за успішних результатів рекламних кампаній можна спробувати прив'язувати фармленні акаунти або масово запускати рекламу з автоматично зареєстрованих акаунтів, що є найбільш бюджетним способом. 

Автореги ідеально підходять для автоматизованого або ручного запуску, особливо в поєднанні з Кінг-акаунтами, і їхня вартість відносно невисока. Акаунти з підвищеною стійкістю до блокувань (ПЗРД-акаунти) та Фарм-акаунти надають умови для максимально стабільного запуску рекламних кампаній та масштабування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аккаунты фейсбук #fb1.shop
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...