• Головна
  • Домашній і робочий ручний інструмент: як обрати
Новини компаній
12:35, 21 серпня 2023 р.

Домашній і робочий ручний інструмент: як обрати

Новини компаній

Ручний інструмент потрібен домашньому майстру для виконання найпростіших, важливих робіт по господарству. Для професійного використання ручний інструмент застосовується для слюсарних, електротехнічних робіт, ремонту комунікацій, складання пристроїв і механізмів. Інтернет-магазин пропонує купити ручний інструмент від одного з найбільших постачальників професійного і побутового інструменту – компанії LDinvest. Компанія пропонує найпопулярніші і менш поширені і необхідні різновиди інструментів. Зокрема у наявності такий інструмент:

  • шарнірно-губцевий – кусачки, болторізи, круглогубці та інше;
  • різьбонарізний – мітчики, зенкера;
  • вимірювальний – лінійки, кутники, рулетки, штангенциркулі та інше;
  • для електриків – пінцети, інструменти для видалення ізоляції, прецизійний;
  • ударний ручний інструмент – молотки;
  • для роботи з трубами – трубогиб.
Домашній і робочий ручний інструмент: як обрати, фото-1

Придбати можна спеціальний вид інструменту – автомобільний та інших різновидів, що використовуються в певній галузі або лише для певних видів техніки. Зазвичай такий інструмент можуть збирати у комплекти, а іноді випускають одинарним, наприклад гайколоми та інше.

Чому важливий матеріал з якого виготовлена рукоятка інструменту

Матеріал рукоятки впливає на ефективність роботи з інструментом. Це може бути гума, дерево. Частіше – пластик. Іноді – метал, що має шорстке, “тепле” покриття. Таким чином можна досягти таких важливих переваг:

  • зручність застосування;
  • відсутність вислизання рукоятки і потенційного отримання пошкоджень;
  • швидше виконання завдань.

Важлива стійкість матеріалу. Тому для найбільш відповідальних рукояток застосовують метал чи металевий каркас із гумовим, чи іншим синтетичним покриттям.

Вага рукоятки і всього інструменту

Чим легший інструмент, тим здається легше ним управляти. Але на практиці це не завжди так. Наприклад, якщо це ріжучий інструмент чи ударний, збільшення ваги може мати позитивний ефект.

Вага рукоятки теж має певну функцію. Якщо рукоятка буде за вагою збалансована, тоді використовувати її простіше. Переобтяжена чи занадто легка рукоятка в ручному інструменті може стати несприятливою обставиною в постійному виконанні робіт.

Безпека

Ще один важливий критерій вибору, що пов’язаний зі зручністю і одночасно ергономічністю і безпечністю використання. Продумана форма рукоятки ручного інструмента допоможе захистити руки від випадкових механічних пошкоджень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...