• Головна
  • Попит на репетиторів у Івано-Франківську перевищив довоєнні показники - BukiSchool
Новини компаній
14:30, 14 вересня

Попит на репетиторів у Івано-Франківську перевищив довоєнні показники - BukiSchool

Новини компаній

Платформа для пошуку репетиторів BukiSchool розповідає, як повномасштабна війни вплинула на попит на репетиторів за найпопулярнішими напрямками навчання: українська мова, історія України, математика, польська, англійська та німецька.

Найпопулярніші шкільні предмети, за даними платформи, демонструють схожу тенденцію: у 2022 відбулося суттєве падіння, а у 2023 - низхідна тенденція продовжується, але більш стримано. Зокрема:

  • Українська мова. За цим напрямком зафіксоване суттєве зменшення попиту у 2022 із незначним зростанням у 2023. У перший рік війни репетиторів української шукали удвічі менше. У вісім місяців 2023 спостерігається незначний приріст у 5% до показників минулого року. Однак обсяги все ще суттєво менші за довоєнні.

  • Історія України. Цей предмет також став менш затребуваним серед мешканців Івано-Франківська. У перший рік війни попит на репетиторів історії на платформі зменшився на 40%, а цього року - ще на 15%.

  • Математика. Попит на вивчення точної науки з репетитором демонструє аналогічну низхідну тенденцію. У 2022 попит на репетиторів математики зменшився майже на третину, а цього річ - ще на 12%.

Попит на вивчення найбільш популярних іноземних мов з репетитором, загалом, демонструє значно менше падіння у перший рік війни, а також відновлення або навіть зростання попиту у 2023. Зокрема: 

  • Англійська мова. Падіння попиту, зафіксоване платформою BukiSchool у 2022, становило лише 15%. Однак вже цього року попит відновився до довоєнних показників та перевищив їх на 15%.

  • Німецька мова. Попит на репетиторів німецької мови у перший рік війни зменшився на чверть, однак у 2023 також перевищив довоєнні обсяги майже на 20%. 

  • Польська мова. Найменше падіння і найсуттєвіше зростання серед інших іноземних: у 2022 падіння попиту становило лише 8%, але у перші вісім місяців 2023 перевищив показники довоєнного 2021 року майже на третину (+30%).

Загалом, попит на заняття з репетитором в Івано-Франківську після початку повномасштабного вторгнення зменшився понад як на чверть. Але у 2023 не лише сягнув довоєнних обсягів, але й перевищив їх на 20%.

Дані порівнюються за аналогічні періоди 2021, 2022 та 2023 років, а саме - перші вісім місяців кожного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Buki #Буки #Букі #BUKI School
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...