• Головна
  • Який відеодомофон встановити для приватного будинку: обираємо аналоговий чи IP-версію
Новини компаній
12:48, 13 листопада

Який відеодомофон встановити для приватного будинку: обираємо аналоговий чи IP-версію

Новини компаній
Який відеодомофон встановити для приватного будинку: обираємо аналоговий чи IP-версію, фото-1

Відеодомофон для комунікації власника із відвідувачами – необхідний сервіс як для приватного будинку або квартири, так і для комерційного офісу. Це значно посилює безпеку, дає кращий захист власнику та гарантує правильне сприйняття комунікації обома сторонами – за периметром будинку та в самому житлі чи офісі. Компанія «Фортер» пропонує на вибір асортимент аналогових та IP відеодомофони, що мають свої переваги та можливості. Розглянемо для початку аналогову версію такого пристрою.

Аналоговий відеодомофон: простий і надійний, оптимальний за ціною

Аналоговий відеодомофон побудований за простою схемою: біля дверей встановлено приймальні пристрої для відео і звуку, а на виході – передавальні, що трансформують сигнал у зображення на екрані. Обрати такі домофони та інші види домофонів і їх комплектуючі можна на сайті компанії «Фортер».

Передача сигналу та зворотній зв'язок відбувається без затримок по провідному сполученню. Щодо переваг таких пристроїв слід вказати:

  • оптимальну вартість і доступність для великої кількості користувачів;
  • простий монтаж та експлуатація;
  • висока надійність і незалежність від системи електричного живлення, зовнішнього зв'язку;
  • надійність у передачі сигналів і відсутність технологічних перешкод;
  • простий інтерфейс користувача та мінімум налаштувань.

IP-відеодомофон: переваги цифрового пристрою

IP-відеодомофон застосовує для передачі сигналів IP-протокол, тобто протокол передачі від одного джерела інформації до іншого із певними захисними функціями. Для цих пристроїв характерне використання для транспортування сигналу відео та звуку через мережу інтернет чи локальну LAN-мережу. Відмінність між IP та аналоговим видом домофона з відеозв’язком – технологія формування та передачі сигналів – аналогових або цифрових. Застосування цифрового сигналу простіше для кодування та запису, передачі сигналу вищої якості – роздільність та чіткість, навіть в темний час доби.

Також до переваг використання цифрового відеодомофона слід віднести:

  • можливість використання віддаленого доступу для керування системою та отримання інформації про відвідини чи потенційну загрозу проникнення;
  • ефективна, миттєва інтеграція з охоронними системами контролю доступу та відеоспостереження;
  • складніша система налаштувань, що поєднується зі значно ширшими технологічними можливостями – масштабування зображення, можливість керування зі смартфону та інші переваги.

Порівнюючи всі переваги та обмеження які є у цих видів домофонів можна обрати найкращий варіант як з огляду на функціональність, так і на ціну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...