• Головна
  • Вивчаємо математику з підручниками НУШ для 4 класу
Новини компаній
09:30, 28 лютого

Вивчаємо математику з підручниками НУШ для 4 класу

Новини компаній

В нашому суспільстві, яке взяло впевнений курс на розвиток інформаційних технологій, знання математики стає запорукою успіху. А починається вивчення цієї дисципліни ще з початкової школи. Розглянемо, як зробити математику для 4 класу цікавою, максимально пов’язаною з практичною діяльністю та доступною.

Сучасні методи навчання математики

Щоб максимально мотивувати дітей, збільшити інтерес до точних наук, варто вдатися до нових дієвих методів навчання:

  • Сторітелінг або мистецтво розповідати історії. Вчитель може привернути увагу учнів оповідями про відомих математиків, їхні відкриття. Доцільно спонукати і учнів до пошуку подібної інформації та створення власних історій. Знайти такі відомості можна у посібниках з математики (4 клас), які пропонує інтернет-магазин «Навчальна книга-Богдан» https://bohdan-books.com/catalog/3239
  • Майстрування. Вчитель може запропонувати четвертокласникам виготовити якусь прикладну математичну модель – геометричну фігуру, вимірювальний прилад (лінійку, мензурку, годинник тощо).
  • Дослідницька діяльність. В 4 класі учні вже можуть ознайомитися з основними методами дослідження – спостереженням та експериментом. Хороший ефект дає дослідницький підхід до подання нової теми, коли школярі не отримують готові знання, а здобувають їх у процесі навчально-пізнавальної діяльності.
  • Проєктне навчання. Математика НУШ 4 клас передбачає прикладну діяльність у вигляді довготривалих чи короткотривалих проєктів, тема яких може охоплювати одночасно кілька предметів.

Розвивати креативність та здібності до точних наук допоможе групова робота у класі, змішане навчання, під час якого учні вчаться самостійно знаходити інформацію онлайн, а потім обговорюють результати на очному уроці.

Вивчаємо математику з підручниками НУШ для 4 класу, фото-1

Актуальність підручників з математики (4 клас) – це важливо

Головним інструментом вивчення математики все ж таки є підручник. Саме в цій книзі систематизовано і послідовно подано весь навчальний матеріал, сформовані завдання і вправи до кожної теми, пропонуються завдання для самостійної роботи.

Навчальний посібник має йти в ногу з часом, задачі і тексти повинні відповідати реаліям. Багато теперішніх батьків можуть згадати часи 90-х років, коли вони ще вчилися за радянськими книгами, де в задачах йшлося про зошити за 17 копійок та інші несумісності.

Тому в новій Українській школі навчальна література постійно оновлюється, бібліотечний фонд поповнюється розробками від чудових педагогів, переможців конкурсу «Вчитель року», молодих науковців з передовими ідеями.

Підбірка ефективних математичних посібників

Пропонуємо топ популярних навчальних книг для четвертокласників, які найчастіше замовляють в інтернет-магазинах:

  • «Математичні диктанти», розроблені Будною Н. О., призначені для перевірки сформованості навички усних обчислень в учнів випускного класу початкової школи.
  • «Логіка в задачах і прикладах». Робочий зошит авторів Гриценко Н. О. та Немеш Л. В. розвиває уміння планувати свою роботу, виділяти істотне в логічних завданнях, порівнювати, аналізувати.
  • «Самостійні роботи» Будної Н. О. призначені для перевірки здобутих знань та навичок з предмета, контролю навчального прогресу та розвитку самоконтролю учнів.

В інтернет-книгарні НКБ ви зможете купити підручники з математики НУШ 4 клас, які сприятимуть збільшенню інтересу до предмета та ефективному навчанню. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#математику 4 клас #підручники з математики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...