• Головна
  • Прикарпатських депутатів немає у ТОП-20 прогульників ВР
17:03, 4 вересня 2013 р.

Прикарпатських депутатів немає у ТОП-20 прогульників ВР

У день відкриття 3-ї сесії Верховної Ради VII скликання лише 385 депутатів зареєструвалися на пленарне засідання, 57 депутатів відсутні

Про це свідчать результати електронної реєстрації, розміщені на сайті ВРУ. Протягом другої сесії лише 111 парламентарів не пропустили жодного засідання. Громадянська мережа ОПОРА здійснила аналіз, що систематизує дані щодо відвідуваності депутатами пленарних засідань протягом другої сесії. Документ наочно продемонструє, хто з депутатів дисципліновано та відповідально ставиться до роботи, а хто її прогулює. 

Протягом другої сесії на сайті Верховної Ради всього зафіксовано 46 письмових реєстрацій на парламентські засідання, електронних – 45. Різниця в одне засідання врахована з урахуванням виїзного засідання, яке відбулось на Банковій 4 квітня. 

Перше місце в антирейтингу найбільших гультяїв посідає Костянтин Жеваго. Він пропустив 45 пленарних засідань. Далі йде Ігор Палиця, який був відсутній 28 разів із 46 реєстрацій. Третє місце ділять одразу два депутати від Партії регіонів – Борис Колесніков та Антон Пригодський (по 26 пропусків). На 4-й позиції – позафракційний Ігор Скосар та регіоналВасиль Хмельницький (по 25 пропусків). П’яте місце в рейтингу недисциплінованих займаєЮрій Чертков з Партії регіонів (23 пропущених засідань).

Серед 20 депутатів з найнижчою відвідуваністю – 11 представників від Партії регіонів, 6 позафракційних та 3 від ВО «Батьківщина». 

Партія регіонів та ВО «Батьківщина» за час другої сесії підвищили свої показники відвідуваності. Натомість рейтинги дисциплінованості «Свободи», КПУ та «УДАРУ» понизились. 

Жодного засідання за період другої сесії не пропустили 111 парламентарів. З них 71 депутат належить до фракції Партії регіонів, 14 з ВО «Батьківщини», 12 з ВО «Свобода», 9 з КПУ, 2 з «УДАР» і 2 позафракційних депутати. 

У відсотковому відношенні, з урахуванням розміру фракції, кількість сумлінних депутатів у Партії регіонів – 34 %, у ВО «Свобода» - 33%, у КПУ – 28%, у ВО «Батьківщина» - 15%, в «УДАР» - 4%, серед позафракційних – 4%. У порівнянні зі статистичними даними за період першої сесії, картина з відвідуваністю фракцій парламентських засідань суттєво змінилась. Так, Партія регіонів та ВО «Батьківщина» за час другої сесії підвищили свої показники відвідуваності. Натомість рейтинги дисциплінованості «Свободи», КПУ та «УДАРУ» понизились.  Лідером за кількістю прогулів залишилась умовна група позафракційних депутатів.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...