• Головна
  • Маркетинг від Заблоцького – курси управління приватним медичним закладом
Новини компаній
13:53, 26 березня

Маркетинг від Заблоцького – курси управління приватним медичним закладом

Новини компаній
Маркетинг від Заблоцького – курси управління приватним медичним закладом, фото-1

Маркетинг від Заблоцького, це значно більше, ніж курс, на кшталт, курси управління приватним медичним закладом, курси управління медичним бізнесом, курси управлінням закладом охорони здоров’я, адже це курс від практика, який 25 років управляє приватною клінікою.

Форум керівників та власників медичного бізнесу: 10 років досвіду

Окрім цього, Академія Заблоцького ще у 2014 році започаткувала щорічний Форум керівників та власників медичного бізнесу, який збирає керівників медичних закладів будь-якої форми власності, і який проходив у Києві, Одесі та Львові.

24 вересня 2024 року відбудеться уже 11 Форум, який пройде у Львові. Впродовж 10 років формат Форуму залишається незмінним – на ньому виступають бізнесмени, маркетологи, стратеги, візіонери, а керівники медичних закладів беруть участь у дискусійних панелях.

Навчання для адміністраторів медичного центру від Академії Заблоцького: Професійна ефективність в медичному бізнесі

З перших днів свого заснування Академія Заблоцького запустила курс адміністраторів медцентру, який складається з кількох модулів, і який, на сьогодні, став чи не найпопулярнішим серед усіх існуючих на ринку пропозицій. Цей курс читає Тетяна Біла, не теоретик, а людина, яка більше як 10 років працювала адміністратором клініки Заблоцького, потім стала юристом клініки, чим займається і сьогодні, і яка приймає участь у щоденних нарадах, зборах, які клініка проводить, що дає їй можливість бути в курсі усіх процесів медичного закладу.

За більше як 10 років існування Академії цей курс відвідало більше 1000 учасників, які представляли різнопрофільні медичні установи – гінекологічні, урологічні, косметологічні та стоматологічні та, навіть, ветеринарні. Особливістю цього курсу також є те, що після завершення двох модулів учасники мають можливість потрапити на індивідуальне стажування в Клініку Заблоцького.

Цей курс Академії Заблоцького став настільки помітним, що на основі цього курсу «Дія» зняла кількох-серійний курс для тих осіб, які хочуть стати адміністраторами.

Не просто навчання: Стажування у медичному бізнесі від Академії Заблоцького

Зважаючи на основну обіцянку Академії – те, чого немає у медичних підручниках, Академія організовує стажування у виконавчого (фінансового) директора клініки, бухгалтера, які варто відвідувати ще перед відкриттям клініки, щоб уникнути помилок, а також і після того, як клініка вже працює, адже на кожному етапі будуть свої питання. Це ж стосується і курсів асистентів, операційних сестер, працівників стерилізаційних тощо.

Академія не навчає анестезіологів ставати анестезіологами, проте Академія проводить курс анестезіолога на стоматологічному прийомі (дитячому чи дорослому), де навчає анестезіологів особливостям такого прийому, спираючись чи не найбільший досвід проведення лікування під наркозом в Україні, починаючи з 1998 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#курс анестезіолога #Академії Заблоцького #курс адміністраторів медцентру
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...