• Головна
  • Забудівник хоче позбавити кінотеатр «Трембіта» статусу пам’ятки архітектури місцевого значення
09:30, 7 квітня

Забудівник хоче позбавити кінотеатр «Трембіта» статусу пам’ятки архітектури місцевого значення

Забудівник хоче позбавити кінотеатр «Трембіта» статусу пам’ятки архітектури місцевого значення

Львівський окружний адміністративний суд відкрив позовне провадження в адміністративній справі за позовом ПП «Прикарпаттурист» (вул. Пасічна, 127/23, м. Львів, 79028) до Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Про це повідомляє "Бліц-Інфо".

Підприємство просить суд визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету Івано-Франківської обласної ради народних депутатів від 19 вересня 1989 року № 144 «Про затвердження переліку пам'яток архітектури місцевого значення» у частині включення у додаток до вказаного рішення об'єкту нерухомості - кінотеатру «Трембіта», що розташований за адресою вул. Дзержинського, 135 у м. Івано-Франківську (адреса після перейменування - вул. Гетьмана Мазепи, 135, м. Івано-Франківськ), охоронний № 461-іф (110257).

Підставою позову є протиправність, на думку позивача, рішення виконавчого комітету Івано-Франківської обласної ради народних депутатів від 19 вересня 1989 року № 144 «Про затвердження переліку пам'яток архітектури місцевого значення» у частині включення у додаток до вказаного рішення об'єкту нерухомості кінотеатру «Трембіта», що розташований за адресою вул. Дзержинського, 135 у м. Івано-Франківську (адреса після перейменування вул. Гетьмана Мазепи, 135, м. Івано-Франківськ), охоронний № 461-іф (110257).

Справу розглядатиме суддя Клименко Оксана Миколаївна.

Зазначимо, що раніше керівником ПП «Прикарпаттурист» був місцевий забудівник Бородайко Костянтин Павлович. За даними сервісу Опендатабот, тепер керівником і бенефіціаром є житель с.Хриплина Борис Богдан Богданович. Крім того, у грудні 2023 року ПП «Прикарпаттурист» перереєструвалось у м.Львові. Саме це і стало підставою для розгляду справи у львівському суді.

Нагадаємо, що у грудні 2023 року Івано-Франківський окружний суд залишив без розгляду позовну заяву щодо виключення кінотеатру «Трембіта» із переліку пам’яток архітектури місцевого значення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...