• Головна
  • Випускники шкіл Івано-Франківщини будуть вчитись в країнах Європи і Америки
15:04, 9 вересня 2013 р.

Випускники шкіл Івано-Франківщини будуть вчитись в країнах Європи і Америки

Можливість здобувати освіту у вищих навчальних закладах Канади, Англії, Чехії та Польщі матимуть випускники шкіл Івано-Франківської області, взявши участь у олімпіаді з англійської мови, яка цьогоріч проводитиметься на Прикарпатті.

В період з 13 жовтня до 10 листопада 2013 року, за сприяння Департаменту освіти, науки сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, ГО "АССП" та компанія "Інфо-міст" проводитимуть олімпіаду з англійської мови для учнів 11-их класів загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківської області.  Особливістю цієї олімпіади, є те, що за її результатами переможці отримають гранти на навчання в вищих навчальних закладах Канади, Англії, Чехії та Польщі, про це повідомляє Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Проводитиметься олімпіада за участю делегації у складі представників вищих навчальних закладів країн Європи та Америки і проходитиме у два тури. Перший – тестування з англійської мови, та другий – написання конкурсних есе. Окрім того відбуватимуться індивідуальні співбесіди фіналістів із членами іноземної делегації. Перший тур олімпіади буде проходити в загальноосвітніх навчальних закладах нашої області, і участь у ньому зможуть взяти усі бажаючі старшокласники.

Переможці олімпіади будуть визначенні наприкінці 2013 року. Тоді ж, у грудні, найкращі знавці англійської мови серед  старшокласників отримають гранти на навчання в одному із вищих навчальних закладів Європи чи Америки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...