
Прогноз погоди
17:29, 26 серпня 2024 р.
Раптові зміни погоди на Прикарпатті: синоптики оголосили штормове попередження
Прогноз погоди

Штормове попередження, фото: ілюстративне, з відкритих джерел
Раніше синоптики обіцяли на Прикарпатті сьогодні сонячний і спекотний день, проте, ситуація змінилася. Вже до вечора Івано-Франківщину чекає гроза і град.
Про це попереджає Івано-Франківський обласний центр з гідрометеорології.
За прогнозами прикарпатських синоптиків, до кінця дня 26 серпня та протягом доби 27 серпня по місту Івано-Франківську та області очікуються: гроза, град (6-19 мм), пориви вітру 15-20 м/с; по області також очікується значний дощ (15-29 мм за ≤12 год.)
Не забувайте дотримуватися правил поводження під час грози: уникайте високих дерев, приміщень із протягами, металевих конструкцій та вимикайте мобільний телефон, якщо перебуваєте на відкритому просторі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
20:42, 12 грудня
10:41, 12 грудня
09:22, 20 грудня
10
Коментарі