• Головна
  • Сьогодні останній день подачі звітів про суми нарахованого ЄСВ
Міндоходів інформує!
14:15, 20 вересня 2013 р.

Сьогодні останній день подачі звітів про суми нарахованого ЄСВ

Міндоходів інформує!

Нагадуємо, що 20 вересня є останнім днем подання звітів про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які необхідно подавати до Пенсійного фонду України.

Для забезпечення своєчасних пенсійних виплат за вересень Міндоходів та Пенсійний фонд домовилися про подовження виконання останнім функцій з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

Відповідний лист розміщено на веб-порталі Міндоходів.

Відповідно до листа, всі процедури щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників у вересні здійснює Пенсійний фонд, тому саме на його адресу потрібно надсилати звіти про суми нарахованого соцвнеску.

Таким чином Пенсійний фонд у вересні місяці здійснює адміністрування єдиного внеску, а зібрані на казначейському рахунку кошти розподіляються, відповідно до чинного законодавства, між Пенсійним фондом, фондом соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності, фонду соціального страхування на випадок безробіття та фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Нагадуємо, що функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на Міндоходів покладено Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 „Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади”.  

                                               Прес-служба ГУ Міндоходів в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...