• Головна
  • У Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська презентували нову стерилізаційну
14:59, 20 вересня 2013 р.

У Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська презентували нову стерилізаційну

Сьогодні у Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська презентували нове стерилізаційне відділення. Запустили його кілька місяців тому, але уже зараз медики констатують – відділення працює якісно і без жодних збоїв. 

„Нове стерилізаційне відділення ЦМКЛ – це один з найновіших, найкращих, найсучасніших об’єктів, адже відповідає усім вимогам сьогоднішнього дня. Тут працюють сучасні електронні автоклави із сенсорними панелями, сухожарова шафа, миюча машина, пакувальна машина. Тобто усе, що потрібне в роботі медичного закладу. А особливо важливо це для хірургічних відділень стаціонару”, – розповідає заступник головного лікаря з медсестринства Центральної міської клінічної лікарні Галина Варивода.

За словами медичної сестри стерилізаційного відділення ЦМКЛ Тамари Лутчин, у новій стерилізаційній є душова для персоналу, прийом матеріалу на стерилізацію, вікно видачі. Тут працюють три молодші медичні сестри і медична сестра, усі вони мають відповідну підготовку, необхідну при роботі із сучасним обладнанням. У відділенні стерилізують інструменти хірургічного відділення, відділень малоінвазивної хірургії, урології, усі матеріали, білизну, катетери, необхідний інструментарій.

„Кожен лікувальний заклад в Україні працює із стерилізаційним обладнанням. Але воно, переважно, застаріле, адже має по 8-12 років. Раніше наше обладнання працювало на парі, яка псує і метал, і різні катетери, і пластик. Через це виникає проблема швидкого зношування медичних інструментів. Проте на сьогодні усі ці питання вирішені. Таких стерилізаційних, яку ми презентуємо у нашій лікарні сьогодні, на Україні є лише 6-7 і ми дуже тішимося, що таке новітнє обладнання відтепер працює і в нашому місті”, – сказав головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

Любов Загоровська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...