• Головна
  • Івано-франківські медики використовують Інноваційні методи дезінфекції (ВІДЕО)
11:03, 23 вересня 2013 р.

Івано-франківські медики використовують Інноваційні методи дезінфекції (ВІДЕО)

Інноваційні методи дезінфекції використовують іванофранківські медики. Кілька місяців поспіль на базі Центральної міської клінічної лікарні діє сучасне стерилізаційне відділення.

Тут проводяться усі технологічні процеси прийому, стерилізації, зберігання і видачі перев’язочного матеріалу, операційної білизни та інших виробів медичного призначення. Відділення оснащене сучасними автоклавами, машинами для пакування інструментарію, дезінфікуючими засобами. Зокрема, проводиться стерилізація інвентару хірургічного, малоінвензивного та урологічного відділень.

Раніше в лікарні стерилізаційна розміщувалась на території відділення судинної неврології. А це створювало багато незручностей, кажуть лікарі. До того ж функціонувала вона на парі, що значно пошкоджувало металеві та пластикові інструменти. Облаштування нового стерилізаційного відділення європейського типу коштувало близько 3-ох мільйонів гривень.

Стерилізаційне відділення також обладнане сучасними кліматичними системами кондиціонування повітря. Це забезпечує оптимальні умови для проведення стерилізації виробів медичного призначення.

Обласний центр Прикарпаття - сьоме місто в Україні, де працює сучасна стерилізаційна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...