• Головна
  • На Прикарпатті готують до відкриття ще декілька дитячих садків
15:32, 26 вересня 2013 р.

На Прикарпатті готують до відкриття ще декілька дитячих садків

В області йде будівництво, реконструкція, капітальний ремонт та реорганізація загальноосвітніх навчальних закладів у навчально-виховні комплекси, створюються додаткові місця для дошкільнят у районах, містах області, оскільки наявна мережа дошкільних навчальних закладів Прикарпаття не задовільняє в повній мірі потреби населення.

Вільшаницький дошкільний навчальний заклад в Тисменицькому районі днями проінспектував заступник директора департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Дутчак.  На даний час тут проводяться роботи з реконструкції приміщення за кошти обласного та місцевого бюджетів. У навчальному закладі планується створити 3 групи на 75 місць, що дасть змогу повністю охопити дітей села Вільшаниця дошкільним вихованням.

Поспілкувавшись з представниками органів місцевого самоврядування, батьками, громадськістю, ознайомившись з виконанням внутрішніх впорядкувальних робіт, Володимир Дутчак акцентував увагу на пришвидшенні завершення реконструкції даного об’єкта, ритмічності фінансування та активізації зусилля громади.

 Крім того, заступник директора департаменту відзначив, що останніми роками посилилась робота у Тисменицькому районі щодо створення місць у дошкільних навчальних закладах, зокрема, минулого року реорганізовано у навчально-виховні комплекси п’ять загальноосвітніх навчальних закладів (на 5 дошкільних груп). У найближчих планах – відкриття ДНЗ у селі Терновиця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...