• Головна
  • Про підприємства Івано-Франківська, які боргують заробітну плату, говорили на засіданні комісії
11:37, 27 вересня 2013 р.

Про підприємства Івано-Франківська, які боргують заробітну плату, говорили на засіданні комісії

26 вересня 2013 року під головуванням заступника міського голови Руслана Панасюка відбулось засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В засіданні взяли участь керівники та спеціалісти ДПІ у м. Івано-Франківську, управління Пенсійного фонду України, департаменту соціальної політики, відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції, відділу державної виконавчої служби міського управління юстиції, фінансового управління, департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

На засіданні комісії була заслухана інформація арбітражних керуючих підприємств-банкрутів, де тривалий час спостерігається заборгованість із виплати заробітної плати, заборгованість до управління ПФУ та ДПІ в м. Івано-Франківську.

Також була заслухана інформація керівників та арбітражних керуючих підприємств та організацій житлово-комунального господарства міста про вжиті ними заходи щодо погашення податкових боргів та боргів до управління Пенсійного фонду.

„Ми розглянули питання дотримання графіків погашення заборгованості з виплати заробітної плати найбільшими підприємствами-боржниками міста. Керівники підприємств проінформували комісію про основні причини наявності боргів з оплати праці та своє бачення шляхів виходу із складної ситуації щодо виплати заборгованої заробітної плати та інших обов’язкових платежів”, – розповідає директор департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

За підсумками засідання комісії керівникам та арбітражним керуючим підприємств-боржників з виплати заробітної плати були дані доручення щодо дотримання уточненого графіка погашення заборгованості, затвердженого заступником голови облдержадміністрації та вжиття невідкладних заходів для погашення боргів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...