
19:11, 21 лютого 2025 р.
Ще один навчальний заклад в Івано-Франківську йде на карантин і "дистанційку"

Дистанційне навчання через карантин, фото: ілюстративне, з відкритих джерел
Захворюваність на Прикарпатті лише зростає, тож навчальні заклади продовжують перехід на дистанційне навчання на період карантину.
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ) тимчасово переводить навчальний процес у дистанційний формат. Відповідне рішення ухвалене у зв'язку зі зростанням рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип серед студентів.
Дистанційне навчання триватиме з 24 до 28 лютого 2025 року. В цей період усі заняття будуть проводитися онлайн згідно з розкладом. Адміністрація університету закликає студентів та викладачів дотримуватися санітарно-епідеміологічних норм, піклуватися про своє здоров'я та, за можливості, обмежити відвідування громадських місць.
Про подальші зміни у форматі навчання університет інформуватиме через офіційні канали комунікації. Студентам та викладачам рекомендується стежити за оновленнями на сайті закладу та у соціальних мережах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Скільки коштує онлайн-освіта у 2026 році: реальні цифри
Новини компаній
13:00
Вчора
12:00
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
11:02, 19 квітня
11:02, 19 квітня
11:02, 19 квітня
10:59, 24 квітня
11:02, 19 квітня
Коментарі