• Головна
  • Герой з Прикарпаття: Максиму "Єноту" Ємцю, коханому "Ксени", посмертно присвоєно звання Героя України
10:11, 25 червня

Герой з Прикарпаття: Максиму "Єноту" Ємцю, коханому "Ксени", посмертно присвоєно звання Героя України

Герой з Прикарпаття: Максиму "Єноту" Ємцю, коханому "Ксени", посмертно присвоєно звання Героя України

25 червня 2025 року Указом Президента України посмертно присвоєно звання Героя України з врученням ордена "Золота Зірка" майору Максиму Михайловичу Ємцю, відомому за позивним "Єнот". Родом із Старого Косова Івано-Франківської області, він став символом відваги, самопожертви та гідності Прикарпаття.

Максим пройшов війну з 2014 року: Іловайськ, Дебальцеве, Бахмут, Авдіївка — лише частина з місць, де він боровся за Україну. Служив у батальйоні "Айдар", 10-й гірсько-штурмовій бригаді "Едельвейс", а згодом у Головному управлінні розвідки Міноборони. Був неодноразово поранений, та щоразу повертався у стрій.

Загинув 4 лютого 2025 року під час артобстрілу на Донеччині. Йому було лише 30 років. За життя Максим мав кілька високих державних нагород, зокрема медаль «За військову службу Україні» та орден «За мужність» III ступеня. А сьогодні його подвиг відзначено найвищою нагородою — званням Героя України.

Максим "Єнот" — це не просто боєць. Це гордість Прикарпаття. Це обличчя нескореної України. Це приклад для поколінь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#єнот #ємець #боєць #герой #посмертно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення