• Головна
  • "Жахливий мороз і потужний снігопад ввірвуться прямо в цей регіон, пре несамовитий дощ і похолодання": тут вдарить сніг
21:21, 11 вересня

"Жахливий мороз і потужний снігопад ввірвуться прямо в цей регіон, пре несамовитий дощ і похолодання": тут вдарить сніг

"Жахливий мороз і потужний снігопад ввірвуться прямо в цей регіон, пре несамовитий дощ і похолодання": тут вдарить сніг

Останніми роками в Україні спостерігається тепла та малосніжна зима. У майбутньому зима стане ще коротшою.

Як інформує "24", синоптикиня  Віра Балабух зауважила, що зараз зима стала значно теплішою і коротшою, ніж була ще 20 – 30 років тому. Очікується, що цей процес триватиме і надалі. Особливо він посилиться у другій половині 21 століття.

"Але це не значить, що у нас більше не буде сильних морозів і снігопадів. Такі явища також можливі й будуть спостерігатися, однак значно рідше, ніж раніше", – вказала метеорологиня.

Балабух зауважила, що погода взимку уже зараз нагадує чи то весну, чи то осінь, адже температура повітря досить часто перебуває в межах 0 градусів, а стійкого снігового покриву не утворюється. Проте зовсім сніжні зими не зникнуть.

"Ми розташовані у помірному кліматичному поясі, то ж подих Арктики відчуватимемо. Але їхня повторюваність зменшиться", – вказала вона.

У відповідь на питання, чи ймовірний сніг уже незабаром, Балабух зазначала, що це можливо, особливо на високогір'ї Карпат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сніг #мороз #снігопад #дощ #злива #гроза #погода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення