
09:04, 22 жовтня 2013 р.
В Івано-Франківську будівництво вулиці Проектна заблоковане казначейством (ФОТО)
Управління капітального будівництва Івано-Франківська продовжують роботи по будівництву нової дороги по вулиці Проектна. Йдеться про вулицю, яка має продовжити Південний бульвар до вулиці Гетьмана Мазепи (в районі загальноосвітньої школи-ліцею №23) і таким чином з’єднати з останньою автомобільним сполученням вулицю Бельведерську (від міськвідділу УМВС в області).
Як повідомив кореспонденту «Бліц-Інфо» керівник Управління капітального будівництва міськвиконкому Володимир Ковальчук, на рахунках казначейства «зависло» близько 1 мільйона гривень, призначені на завершення будівництва вулиці Проектна. Через що роботи заблоковані.
«Роботи не ведуться з будівництва вулиці Проектна, вони заблоковані казначейством. Проте, зараз своїми силами з підрядником ми укладаємо бордюр вздовж Загальноосвітньої школи №23. А щодо самої вулиці, то нам залишилось збудувати 50 метрів асфальтного покриття», - повідомив Володимир Ковальчук






Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
22:39
12 грудня
20:42
12 грудня
Оголошення
09:19, 8 грудня
20:42, 12 грудня
1

Коментарі