• Головна
  • Двір як із мультфільму: льодовий будиночок із гірляндою та барвистими “цеглинками” з'явився у Франківську (ФОТО)
11:30, Сьогодні

Двір як із мультфільму: льодовий будиночок із гірляндою та барвистими “цеглинками” з'явився у Франківську (ФОТО)

Двір як із мультфільму: льодовий будиночок із гірляндою та барвистими “цеглинками” з'явився у Франківську (ФОТО)

На вулиці Молодіжній місцеві мешканці створили незвичайну зимову красу - яскравий льодовий будиночок із кольорових "цеглинок".

Про це пише "Галка".

Над спорудою близько тижня працювали батьки разом із дітьми. Льодові блоки виготовляли власноруч: воду заморожували у формах, додаючи харчові барвники для різних кольорів.

Будиночок має форму маленької хатинки з відкритим входом. Стени та дах зібрані з прозорого льоду червоного, жовтого, синього, зеленого та помаранчевого кольорів. У темну пору доби льодовий будиночок виглядає казково - всередині та по периметру розвішана гірлянда, що підсвічує лід. Над входом прикріпили декоративний бант, додаючи святкового настрою.

Місцеві жителі та перехожі вже встигли оцінити оригінальну інсталяцію і фотографуються біля неї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кольоровий льодовий будинок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення