Прикарпатські медики підставили першого заступника міністра охорони здоров’я?

З 23 розташованих на Прикарпатті закладів охорони здоров’я, що працюють у цілодобовому режимі або мають у своїй структурі реанімації, операційні або відділення інтенсивної терапії, лише 19 обладнані засобами автономного живлення електроенергією.

Як повідомив, виступаючи у п’ятницю на нараді в Івано-Франківську, перший заступник голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Данилюк, даний факт виявила контрольна перевірка реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, яка тривала на Прикарпатті в останню декаду жовтня.

Разом з тим, як стверджує пан Данилюк, звітуючись 23 жовтня перед Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим, перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Качкур доповів тому, щ автономними генераторами в Україні забезпечені усі 100% таких медичних закладів.

Виправдовуючись, перший заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Олінійчук повідомив, що на сьогоднішній день проблема можливих перебоїв живлення у необладнаних дизельними генераторними установками лікувальних закладах вирішується за рахунок акумуляторних систем. Втім, це його не вберегло від критики голови ОДА Михайла Вишиванюка, який наказав вирішити питання з генераторами у найкоротші строки.

БРІЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати