На Західній Україні росіяни розпочали виготовляти хімікати

На нафтохімічному підприємстві “Карпатнафтохім” (дочірня структура “Лукойлу”, Калуш, Україна) з сьогоднішнього дня забезпечена механічна готовність обладнання для відновлення виробництва на виробництвах полівінілхлориду (ПВХ), а також хлору і каустику.

Вироблення товарного ПВХ, згідно із затвердженим на місяць марочним асортиментом, розпочнеться з 7 листопада 2013 р. Пуск виробництва етилену на підприємстві намічений на грудень 2013 р.

Крім цього в даний час на виробництві етилену і в сировинному парку підприємства ведуться роботи, спрямовані на збільшення обсягів прийому, зберігання і переробки газової сировини.

У вересні 2013 р. на підприємстві було відновлене виробництво поліетилену.

Як раніше повідомлялося, виробництво етилену, поліетилену, вінілхлориду, каустичної соди, хлору та суспензійного ПВХ було припинено у вересні 2012 р. у зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку нафтохімічної продукції.

У квітні 2013 р. Кабінет міністрів України і “Лукойл”, як нагадує РБК-Україна, підписали меморандум про реалізацію низки заходів для виведення підприємства на рентабельний рівень виробництва.

ТОВ “Карпатнафтохім” - одне з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України. Компанія - єдиний виробник суспензійного полівінілхлориду. В даний час підприємство здатне щорічно виробляти 300 тис. тонн полівінілхлориду, 200 тис т каустичної соди, близько 180 тис т хлору, а також 250 тис т етилену і 100 тис т поліетилену.

NEWS.IF.UA
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати