Гіпертоніки Прикарпаття отримали 5,3 млн грн на пільгові рецепти

В нашій області кожен третій житель хворіє на гіпертонічну хворобу.

Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник директора департаменту охорони здоров’я Микола Олійничук.

В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України в державі, і зокрема на Прикарпатті, реалізується Пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

«В нашій області більше 380 тисяч осіб хворіє на гіпертонічну хворобу, перше місце серед причин смертності займають хвороби серця та судин, що є наслідком підвищення артеріального тиску, - зазначив перший заступник директора департаменту охорони здоров’я Микола Олійничук. – З державного бюджету для Івано-Франківщини, на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, виділено 5 мільйонів 300 тисяч гривень. На сьогоднішній день, нашим найголовнішим  завданням, є індивідуальний підбір ліків для кожного пацієнта, а також ми повинні донести до хворих те, що щоденний прийом ліків знижує вірогідність захворювання».

Як інформує прес-служба облдержадміністрації, за підсумками десяти місяців 2013 року, згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, Івано-Франківська область зайняла п’яте рейтингове місце з виконання Пілотного проекту.

Paralleli
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати