
16:59, 1 липня
Більше тіні й відпочинку: у Франківську облаштовують нові сквери

В Івано-Франківську продовжують збільшувати кількість зелених зон. Під час наради Ігор Сенчук розповів про вже виконані проєкти та плани щодо створення нових скверів.
За його словами, у місті вже стало більше озеленених громадських просторів. Під час презентації продемонстрували світлини територій до та після благоустрою, які показують, як змінюються окремі локації.
У міській владі зазначають, що робота над озелененням триватиме й надалі — наразі вже підготовлені нові проєкти зі створення скверів та інших зелених просторів.
Мета — зробити Івано-Франківськ більш комфортним для відпочинку мешканців та адаптувати міське середовище до спекотної погоди.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:17
28 серпня
15:40
28 серпня
Оголошення
09:56, 22 серпня
09:56, 22 серпня
11:04, 20 серпня
09:56, 22 серпня
09:56, 22 серпня
Коментарі