Івано-франківським підприємцям роздадуть зупинки (ФОТО)

В Івано-Франківську чимало зупинок громадського транспорту мають жалюгідний вигляд. Обклеєні оголошеннями та рекламою, без дахів та лавочок. Багато обдертих та без належного вигляду. Трапляються й повністю необлаштовані.

Кілька місяців тому на цю проблему увагу звернула й міська влада. А саме затвердила «Програму облаштування зупинок громадського транспорту міста Івано-Франківська на 2013-2015 роки». Кореспондент «Бліц-Інфо» поцікавився у її виконавців, що саме вже зроблено.

Начальник відділу транспорту та зв’язку Івано-Франківського міськвиконкому Володимир Чих у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» розповів, що в місті нараховується 222 зупинки громадського транспорту.

«З них 50 зупинок мають балансоутримувачів, тобто власників, які поряд з нею мають облаштоване торгове місце – продуктовий магазин, газетний кіоск. Ще 33 знаходяться у підпорядкування комунального підприємства «ДРЕУ». Звичайно, як балансоутримувачів вони наглядають за їхнім належним станом», -  пояснює Володимир Чих.

За словами пана Володимира, ще частину зупинок планують поступово, по 15-20 в рік передавати на баланс комунальників.

«Особливо ті, що знаходяться в незадовільному стані. Крім того, Департамент архітектури мали провести конкурс та розробити проект типової зупинки. Його надаватимуть підприємцям, що виграють тендер на облаштування зупинки громадського транспорту разом із торговим місцем» - зауважує начальник відділу.  

На думку Володимира Чиха, власник буде слідкувати за територією та тримати порядок.

«Перш за все, де є ґазда, то вандали там не ходять. Тому вони мають перейти у приватні руки. Там де неможливо, буде в комунальній власності. Ще одна проблема - облаштування громадських туалетів на кінцевих зупинках. У минулі роки було багато звернень з цього приводу. Тому теж пропонували підприємцям це зробити, щоб все функціонувало. Адже, якщо просто зробити туалети та зупинки без балансоутримувача, то за кілька місяців вони будуть загиджені», - вважає пан Чих.

Як пояснила кореспонденту «Бліц-Інфо» начальник відділу дизайну архітектурного середовища та благоустрою Івано-Франківська Світлана Лосюк, конкурс та проект типової зупинки вже розроблено.

«Тендер ще не проводили, бо його має затвердити виконавчий комітет. Звичайно, це не сталий варіант. Його можна буде пристосовувати до умов та розташування кожної окремої зупинки. Після затвердження проекту буде проведено тендер між підприємцями, що хочуть облаштувати зупинку разом з торговим місцем» - зауважила Світлана Дмитрівна. 

зупинки1

 

зупинки2

 

зупинки3

 

зупинки4

 

зупинки5

 

Бліц-інфо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати