Якщо новий губернатор Прикарпаття не стане «антифашистом», піде у відставку, як і його попередник

Звільнення губернатора Прикарпаття М.Вишиванюка, який вірою та правдою служив Януковичу та називав його "українським Черчілем", свідчить про ліквідацію галицької політичної платформи в Партії регіонів та визначення остаточно стратегії на президенські вибори 2015 року - повідомляє з Івано-Франківська громадський діяч Андрій Микитин.

Новий губернатор Прикарпаття В.Чуднов повинен зрозуміти помилки свого попередника та стати "антифашистом". Адже в чому проблема була: Вишиванюк набрав команду перебіжчиків з "Нашої України", УНР і голосив на всю Україну, що на Прикарпатті рай та благодать: ветерани ВВВ та ветерани УПА радісно виводять коломийки, православні та греко-католики кроплять себе на взаєм святою водою, всі радісно "підтримують" Януковича і 70% мешканців "Писанкового Прикарпаття" будуть голосувати за Віктора Федоровича - каже А.Микитин.

Якщо в Галичині така політична благодать - а вся Україна за ініціативою Партії регіонів "бореться" з фашистами - то де тоді кляті "фашисти" ???  

Виходить, що Партія регіонів нагло бреше, або ж "фашисти" засіли й замаскувалися в структурах ОДА та районних адміністраціях.

Завдання, яке стоїть перед новопризначеним губернатором Прикарпаття, так само як і перед Львівським головою ОДА О.Салом однозначне: боротися з "фашистами", а не бігати з квітами до пам'ятників Бандері та Шухевичу та проголошувати їх героями України.

Від сьогодні Партія регіонів має стати в Галичині на "захист" ветеранів ВВВ та всіх "пригноблених" місцевими "фашистами". В.Чуднов та О.Сало мають розповідати страшні історії про "переслідування" партійних членів ПР клятими бандерівцями, а не співати коломийки про спільну працю на розбудову Соборної бандерівської України. Досі таку функцію в Галичині виконували виключно комуністи. 

Тим часом регіонали підняли всю Україну на "антифашиський" марш, тобто проти галицьких "фашистів", а в галицьких обласних партійних структурах ПР "фашистів" просто не помічають і допомагають комуністам набирати голоси прихильників "антифашиської" ідеології.

Ще одна завдання, яке стоїть перед В. Чудновим: стримувати потоки запеклих націонал-утопістів, які ганяють з Прикарпаття до Києва на різного роду мітинги та акції. За Вишиванюка не робилося жодних спроб запобігти політичній міграції галицьких екстремістів на Схід. Тай, зрештою, навіть члени його команди, ще не так давно ганяли самі на помаранчевий Майдан підтримувати Ющенка та Тимошенко.

Водії орендованих  автобусів з Прикарпаття так розганяються, що "пролітають" нижнівський міст через 30 хв. після виїзду з міста героя УПА Івано-Франківська і опиняються одразу в сусідній Тернопільській області. 

Затримати мітингувальників можна лише вже тільки десь під Києвом на житомирській трасі і то не надовго.
 
Отже, завдання для В.Чуднова та О.Сало вимальовуються не стільки у фальсифікації виборів на Івано-Франківщині та Львівщині, як припускають місцеві політологи, але в стримуванні потоків активістів, які будуть їздити на Схід. 

А найголовніше: від сьогодні прикарпатці та львів'яни вже мають боротися не з "табачниками" та "азаровими", а зі своїми місцевими В.Чудновим та О.Салом. Тому їм і створені проблеми на місцях - і немає вже чого їздити до Києва, чи ще куди на Схід.

Що стосується стратегії на вибори 2015 року, то Янукович вибрав безпрограшний варіант: антифашизм. При цьому немає значення, з ким буде він інтергуватися - з ЄС чи ТС, бо антифашизм вигідний в усіх варіантах. От тільки одна проблема: фашистів в Україні немає. Тому їх будуть створювати, й звісно де, в Галичині. А новопризначені губернатори мають ставати "антифашистами".

Якщо не справляться - на їх місце прийдуть інші... кращіші "антифашисти". 

Острів Галичина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати