Голова ОДА Василь Чуднов про стратегію, хабарництво та майбутнє Прикарпаття

Новопризначений голова Івано-Франківської обласної адміністрації Василь Чуднов, зустрівся з Прикарпатськими журналістами, щоб повідомити про стратегічні наміри щодо розвитку Івано-Франківщини.

Голова ОДА подякував всім журналістам та зазначив, що саме через співпрацю з акулами пера має намір спілкуватися з мешканцями краю, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

«Завжди буду з вами щирий та відвертий і сподіваюсь теж на об’єктивність від вас. Розумію, що у кожного є своя професійна специфіка, але переконаний в одному, що завжди треба бути щирим, чесним та порядним – це моє таке життєве кредо»,- каже пан Чуднов.

Серед планів на майбутнє Василь Михайлович виділяє два основні – це «стратегічну мету та рішення і дії, які треба приймати негайно».

Голова ОДА має намір, щоб  до 2020 року Прикарпаття стало самодостатнім та самоокупним краєм.

«Ми маємо всі реальні можливості. Я досить не погано знаю цю область, знаю її проблеми, настрої людей. Це повірте не тільки розбиті дороги, недобудовані мости чи школи»,- зазначив Василь Чуднов.

За його словами ці чинники найбільш негативно впливають та принижують честь і гідність нашого Прикарпаття.

«Перше, до чого я докладу всі свої зусилля, важелі впливу, які мені дані законом ми зробимо нашу область безпечною. У ній не будуть розуміти, що таке відкати та хабарництво. Ненавиджу, страшенно ненавиджу!», - каже пан Чуднов.

Губернатор переконаний, «життя має бути комфортним і в першу чергу воно не має принижувати честь та гідність людей».  

Другим аспектом зазначає, основним обов’язком на даний момент підготувати область, а зокрема її дороги до зими. Для цього вважає, необхідним забезпечити нормальні умови аби пережити цю зиму.

Третій аспект називає - дороги.

«Я не чарівник. Дві неділі до зими, я нічого кардинально не зроблю. Ні по ремонту доріг, ні по закінченню будівництва інших соціальних об’єктів. Наступного тижня відбуваю до столиці і я сподіваюсь на розуміння уряду та допомогу. Хочу, щоб ми не втратили наступний рік. Відповідні управління займаються цим питанням, щоб можна було внести зміни у проект-бюджету на 2014 рік», - наголосив Чуднов.

Все це на думку новопризначеного губернатора краю має забезпечити у 2020 році гідне майбутнє Прикарпаття та стати бездотаційним регіоном.  

Бліц-інфо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати