Міст через Бистрицю обіцяють добудувати у 2014 році

Робота на дорогах державного значення проводиться планово в затвердженій черговості в межах наявних фінансових та матеріальних ресурсів.

Одночасно, як повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Володимир Рачкевич, ремонтувати дороги у кожному населеному пункті змоги не має.

За словами Володимира Рачкевича станом на 11 листопада влаштовано нове асфальтобетонне покриття на площі 19 240 кв м з необхідний 63 119 кв. м.    

"На сьогодні я можу чітко сказати, що є домовленість про фінансування робіт в сумі 58 млн.грн. на завершення будівництва мосту на км 103+555 а/д Стрий – Мамалига в с. Драгомирчани, крім того, при настанні сприятливих погодних умов у наступному році в першу чергу будуть завершені роботи в Галичі, Рогатині, Надвірній, Долині, Марківцях, Отинії. Плануємо влаштувати тонкошарові покриття та поверхневі обробки щонайменше на 60 км доріг", - проінформував начальник Служби автомобільних доріг.

Як інформували Паралелі, будівництв­о моста на дорозі державного­ значення Стрий-Чернівці-Мамалига було призупинен­о у 2012 році. Причина була банальна - відсутніст­ь фінансуван­ня. Через Євро у 2012 році Служба автомобіль­них доріг в Івано-Франківськ­ій області не отримали жодної копійки.

У 2013 році - «віз» і нині там. В цьому році кошти державного бюджету були спрямовані переважно на проведення ямкового ремонту.

Довідково:
Міст через річку Бистриця Солотвинська біля села Драгомирчани довжиною 136 м був побудований в 1968 році і знаходиться на автомобільній дорозі державного національного значення Стрий – Чернівці – Мамалига. Він був зруйнований повінню 23-27 липня 2008 року. Об'їзний міст із металоконструкцій побудовано 22 серпня 2008 року.

Станом на 1 січня 2013 року обсяги виконаних будівельних робіт складають 64,6 млн. грн., або 50% від проектної вартості. Зокрема влаштовано об’їзну дорогу, збудовані берегові та проміжні опори та майже наполовину прогонова будова. 

Paralleli
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати