У Івано-Франківській філармонії покажуть «Таємничий Всесвіт»

24 листопада о 13.00 в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії відбудеться концерт «Таємничий Всесвіт» в рамках екологічно-мистецького проекту для школярів «Зелена філармонія».

Стартував проект 3 жовтня концертом «Загадка прозорої краплини». Директор обласної філармонії Андрій Савка розповідає, що «Зелену філармонію» започаткували з просвітницькою метою, для того, щоб сформувати у дітей відповідальність за те, ким вони є на цій планеті і який слід залишать після себе на Землі. 

«Ця ідея виникла випадково, а може й ні. Нам хотілося зробити концерт-синтез музики і візуального ряду. Щоб дитина могла слухала музику, бо саме музика є первинною для філармонії, і мали якусь візуалізацію. Щоб діти знали, що наша планета – найпрекрасніша, це наше найбільше багатство, найбільший здобуток», – каже автор ідеї проекту Людмила Лінник-Савка.

В цілому заплановані чотири основні теми проекту. Перший стосувався води у всіх її вимірах і станах. Другий буде про планети, галактики, космічні тіла, водночас під час концерту говоритимуть про альтернативні види енергії, як їх можна використовувати в побуті. Третя тема буде про рослинний  і тваринний світ Землі, про види, які зникли і продовжують зникати. І четвертий концерт акцентуватиме увагу на тому, що усі ми – гості на цій планеті. Він розкаже про зниклі цивілізації, про те, чому саме вони зникли, про те, що люди повинні поводитися на планеті як гості, а не як господарі, бути вихованими і чемними.

Правда if.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати