Ректорат ІФНТУНГ: Ми не «Беркут», щоб зупиняти студентів

Сьогодні на "євромайдан" в Івано-Франківську вийшли студенти вищих навчальних закладів міста.
 
Як повідомили у ректораті Івано-Франківського національного університету нафти і газу, студенти звернулися із офіційною заявою в ректорат і згідно з законодавством керівництво вузу не мало права їм заборонити таку акцію.
 
«Університет не може підтримувати чи не підтримувати. Університет – це студенти в першу чергу… Студенти захотіли, офіційно звернулися в ректорат. Терміново провели засідання ректорату і сказали до студентів: якщо студентське самоврядування, студентський профком згідно із законодавством бере на себе організацію – то "Вперед!". Якщо далі плануєте страйкувати, то закон так само передбачає це. Ну поки що про страйки не йдеться», - розповів проректор з науково-педагогічної роботи Степан Чеховський.
 
За словами проректора, від занять в університеті нікого не звільняли, студенти повідомлені, що вони повинні відпрацювати пропущені заняття. Наразі навчальний процес триває. Головним чином на парах залишились студенти-іноземці.

Щодо позиції ректорату, то вона, за словами Степана Чеховського, не може відхилятися від законів України. «Якщо зараз є така політична ситуація і студенти виходять на акції, то ми не «Беркут», щоб їх зупиняти. Люди сьогодні розумні, є Інтернет. », - зауважив співрозмовник.
 
Він також додав, що насправді страшно за студентів, бо події непередбачувані, однак керівництво університету намагається бути у курсі усіх подій.

Типовий Франківськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати