Іванофранківцям боргують 6,3 млн грн заробітної плати

Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, організацій Івано-Франківська станом на 1 листопада 2013 року становила 6,3 млн.грн., що склало 75% загальної суми заборгованості по області.

Упродовж січня–жовтня поточного року сума боргу зменшилась на 1,1 млн.грн., або на 15,4%, у жовтні – на 890,4 тис. грн., або на 12,5%.

Як повідомили Паралелі в ГУ статистики в області, найбільше заборгували своїм працівникам промислові підприємства (62,6 % усієї суми боргу), організації, що здійснюють професійну, наукову та технічну діяльність (16,4%), будівельні організації (14,5%).

Більше половини загальної суми боргу (61,7%) припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 38,1% – на економічно активні підприємства, решта – на економічно неактивні підприємства.

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств за 10 місяців зменшилась на 1,8 млн.грн., або на 42,6%, за жовтень п.р. – на 1 млн.грн. і на 29,7%, відповідно.

Paralleli
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати