До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло понад 950 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

«Це на 45,5 мільйонів, або 5 відс. більше, ніж у січні-жовтні минулого року», - повідомила начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та єдиного соціального внеску Ірина Кучер.

«Вказані суми є додатковим матеріальним ресурсом, який направляється на вирішення соціальних проблем місцевих громад. Ми це добре розуміємо, а тому вживаємо комплекс різносторонніх заходів для розширення бази оподаткування та повної і своєчасної сплати податку на доходи фізичних осіб» - зазначила посадовець.

Завдяки проведеним у поточному році перевіркам з питань легалізації заробітної плати фахівцями органів доходів і зборів області виявлено 2413 неоформлених найманих працівників, внаслідок чого до бюджету додатково надійшло 150,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, спостерігається позитивна тенденція в погашенні заборгованості з виплат найманим працівникам. Так, за 10 місяців поточного року 7,8 млн.грн. виплачено заборгованої заробітної плати працівникам, в результаті чого місцева скарбниця поповнилась на 1,9 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року виплата заборгованої заробітної плати зросла на 53 відс., а надходження податку на додатку на доходи фізичних осіб  на 74 відсотка.

   

Прес-служба ГУ Міндоходів в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати