• Головна
  • У Калуші водіїв попросять встановити GPS-навігатори у маршрутках та оголошувати зупинки
11:03, 10 січня 2014 р.

У Калуші водіїв попросять встановити GPS-навігатори у маршрутках та оголошувати зупинки

У червні у Калуші відбудуться конкурси на пасажирські перевезення. Нині влада готує «грунт»: уже відбулися громадські слухання, розроблені маршрути, які лише незначно відрізняються від діючих. Але будуть і новації: обов’язкове встановлення GPS-навігаторів та  оголошення зупинок.

Нещодавно відбулися громадські слухання щодо питання перевезення. Потім маршрути руху автобусів пройдуть погодження виконавчим комітетом Калуської міської ради.

У проекті рішення, який оприлюднили на сайті Калуської міської ради, є такі напрямки:

Новицький та Голинський: прямий напрямок — «Айсберг», «Центр», «Вокзал»; зворотний напрямок — «Вокзал», вул. Козоріса, «Центр», «Журавлик».

Івано-Франківський та Войнилівський: прямий напрямок — «Пушкіна», «Центр», «Спецшкола», район поста ДАІ; зворотний напрямок — район поста ДАІ, «Спецшкола», «Центр», «Пушкіна».

Верхнянський: прямий напрямок — «Політехнічний коледж», «ВПТУ», автостанція ПП «Західавтотранс»; зворотний напрямок — автостанція ПП «Західавтотранс»,
«ВПТУ», «Політехнічний коледж».

Копанецький: прямий і зворотний напрямок — вул. Пушкіна.

У самих маршрутах, як повідомила «Вікнам» заступник міського голови Руслана Вайда, змін практично не буде: лише на прохання від калушан, подовжили маршрут автобуса, який їздив до вул. Глібова до садово-городніх ділянок.

Попри те, влада планує нововведення. Найперше — встановлення GPS-навігаторів в автобусах. На думку Русани Вайди, це ще більше дисциплінує водіїв, а владі дасть можливість відслідковувати, чи увесь громадський транспорт вчасно виїжджає на маршрути. Обладнання одного автобуса коштує у межах 2,4 тис. гривень. Управлінню економіки додаткових коштів не доведеться витрачати.

Друга новація — оголошення зупинок. Нині це впровадив тільки один із семи перевізників.

Третя — це інша схема пільгового проїзду. Зараз у місті є «пільгові» автобуси. Нині влада думає над тим, щоб застосувати таку схему для пільгових категорій населення, за якої мешканці пільгових категорій могли б користуватися усім громадським транспортом на пільгових умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...