• Головна
  • Комунальники просять івано-франківських депутатів затвердити перелік вулиць, які ремонтуватимуться у цьому році
16:34, 10 січня 2014 р.

Комунальники просять івано-франківських депутатів затвердити перелік вулиць, які ремонтуватимуться у цьому році

На засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, яке відбулося 30.12.13р., прийнято 6 проектів рішень, розроблених Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Основним завданням рішення «Про надання дозволу на переобладнання та перепланування житлових і нежитлових приміщень в будинках житлового та громадського призначення зі зміною і без зміни функціонального призначення, зовнішньої конфігурації» є надання можливості власникам житлових приміщень здійснити внутрішнє перепланування та переобладнання.

Запропоноване рішення «Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про надання попередньої згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста житлового будинку №3 на вул. Горбачевського» покращить утримання житлового фонду.

Рішення «Про затвердження комісії з питань приймання відомчого житлового фонду в комунальну власність територіальної громади міста» розроблене з метою обстеження відомчого житлового фонду та визначення його технічного стану.

Прийняте рішення «Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про внесення змін у рішення 38 сесії міської ради від 18.10.2013р. «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста приміщень гуртожитку на вул. Тичини, 8а» визначить балансоутримувача будинку та забезпечить житлові права мешканців гуртожитку.

Рішенням «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.04.2013р. №217 «Про затвердження переліків об’єктів і робіт» буде забезпечено фінансування робіт по поточному ремонту доріг, реконструкції та вибіркового капітального ремонту вулиць за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконсрукцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Метою прийняття рішення «Про визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів на період до проведення нового конкурсу» є забезпечення безперебійного надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та недопущення погіршення санітарно-епідеміологічного стану на період до визначення нових виконавців за результатами конкурсу, оголошеного на 09.01.2013р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...