
10:03, 23 січня 2014 р.
Штаб національного спротиву в Івано-Франківську мобілізував понад 600 франківчан на Київ
В центрі столиці продовжує розгортатись сутичка між євромайданівцями та військовослужбовцями.
Іванофранківці активно вирушають на Євромайдан у Києві на підтримку активістів
Щодня кілька автобусів з Івано-Франківська відправляється на Київ.
Відколи розпочалась сутичка на Грушевського між протестувальниками та бійцями спецпідрозділів штаб спротиву відправив з Івано-франківська 11 автобусів на Київ. А це 622 людини.
Про це кореспондента «Бліц-Інфо» повідомив громадський активіст Дмитро Чуйко.
Також чимало людей відправляється в столицю власним транспортом. А тому складно підрахувати загальну кількість прикарпатців, які знаходяться на Євромайдані в Києві.
Нагадаємо, Штаб національного спротиву в Івано-Франківській області та відділення «Правого Сектору» на Івано-Франківщині звертаються до мешканців Прикарпаття, передусім до всіх чоловіків, які мають досвід військової служби, які є боєздатними, є командирами чи рядовими запасу, які відчувають відповідальність за долю країни й майбутнє наших дітей із закликом про всезагальну добровільну мобілізацію на підтримку учасників Майдану.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
19:10, Вчора
15:58, 23 грудня
20:34, 13 грудня
8

Коментарі