• Головна
  • Закон «Про амністію» чи «закон заручників»? Над цим уже розмірковують правозахисники
11:43, 31 січня 2014 р.

Закон «Про амністію» чи «закон заручників»? Над цим уже розмірковують правозахисники

Закон "Про амністію" чи "закон заручників"? Над цим уже розмірковують  правозахисники та експерти. Вони мають сумніви щодо його реального впливу на вирішення нинішнього  політичного конфлікту  і не вважають його компромісним

У місцевому Штабі національного спротиву новий антикризовий  закон критикують.  Кажуть, він не виконує раніше заявлені  вимоги  Майдану.

Політолог  Василь Климончук каже, новий закон не здатний  вирішити конфлікт між владою та протестувальниками. Припускає,  напруженість після таких ініціатив правлячої партії  у суспільстві зростатиме. На це вказують настрої  людей після прийняття закону  у Верховній Раді.

Юрист Олексій Гаврилець називає закон "Про амністію" недосконалим. Правник стверджує,  документ має чимало недоліків з юридичної точки зору. Адже він не  узгоджений з усіма подібними нормативно-правовими актами. Зокрема, з Кримінально-процесуальним кодексом та законом України "Про застосування амністії".

Експерти переконані: закон "Про амністію" є лише одним з кроків врегулювання суспільно-політичної кризи, яка нині панує в Україні. До речі, виконати умови влади мітингувальники мають упродовж  15-ти діб. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...