• Головна
  • Сучасні тенденції розвитку ринку нерухомості у Івано-Франківському регіоні
Реклама
14:15, 17 лютого 2014 р.

Сучасні тенденції розвитку ринку нерухомості у Івано-Франківському регіоні

Реклама

Івано-Франківський регіон відрізняється вигідним географічно-територіальнім розташуванням. А наявність в області великої кількості рекреаційних зон робить його достатньо привабливим для туристів. Саме ці причини сприяють активному розвитку комерційної нерухомості в регіоні.

Кожного року Івано-Франківщину відвідує від декількох тисяч до мільйона чоловік. Це також відіграє свою роль у започаткуванні нових будівництв. В регіоні регулярно з’являються нові центри відпочинку і приватні пансіонати.

Основні тенденції

За свідченнями статистики, ціни на житло первинного і вторинного ринку є досить високими, але навіть цей фактор не заважає гостям регіону та місцевим жителям регулярно заключати угоди з купівлі-продажу житла.

Найбільш популярною тенденцією в регіоні є масовий переїзд жителів Івано-Франківщини із квартир до приватних будинків. Це явище пояснюється можливістю відкриття у власних оселях, так званих, «гостьових будинків». Такі «пансіони» користуються серйозною популярністю серед туристів: по-перше, вартість оренди кімнати досить невисока, по-друге, проживання під одним дахом з місцевими дозволяє максимально глибоко поринути у атмосферу регіону.

Особливості купівлі квартир в Івано-Франківському регіоні

Як демонструє практика, в більшості новобудов Івано-Франківського регіону вартість житла суттєво відрізняється (у більш вигідну сторону) від аналогічних пропозицій на вторинному ринку.

Однак час від часу і на вторинному ринку нерухомості зявляються вигідні пропозиції. Причому ціна таких квартир може бути значно нижчою. Такі «ліквідаційні» пропозиції виникають досить часто, важливо тільки уважно стежити за ситуацією на ринку.

Окремої уваги заслуговують приватні ділянки. Як демонструють аналізи ринку нерухомості в даному регіоні, зібрані порталом Krysha.ua, оформити угоду купівлі-продажу ділянки «під забудову», навіть зі зведеною «коробкою», можна на протязі доби. Досить часто невеликі ділянки за містом купують гості регіону. Варто зазначити, що це є дуже вигідним капіталовкладенням, оскільки у власника буде можливість щороку гарантовано відпочивати у екологічно-чистій рекреаційній зоні, а решту часу приміщення можна здавати в оренду, тим самим отримуючи додатковий спосіб заробітку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...