Народна рада в Івано-Франківську розпочинає боротьбу з корупцією

Народна рада в Івано-Франківську прийняла заяву щодо боротьбі з корупцією на території Прикарпаття, створення умов щодо унеможливлення її проявам та ліквідацію уже існуючих наслідків.

Надаємо текс повністю

Ми, учасники Народної Ради Івано-Франківської області, колегіального органу територіальної громади Івано-Франківської області, заявляємо: 
За нами не стоїть жодна партія чи організація. Ми найкраще знаємо, що за нами лише довготривале приниження, знущання, безпорадність і безнадійність. І тому ми кажемо: НІ усім політичним махінаціям! Ні договорам за зачиненими дверима, ні "обраним". Лише представницькі органи територіальних громад: Народні Ради, де громадяни разом домовляються про вирішення проблем кожного з нас. Не допустимо нікому відняти наше громадянське повстання за нове і краще життя!

Віднині, ми більше не розраховуватимемо на політиканів і депутатів. Оцінку їх діям нехай дають ті, хто їх обирав!

Тому, ось наша пропозиція.
1. Всім нам, простим мешканцям Прикарпаття, необхідно об’єднатися будь-що, відсунувши всі свої амбіції на другий план, інакше вже ніхто і ніколи не зможе їх реалізувати. Принаймні не в цій країні. 

2. Ми закликаємо людей до проведення зборів в районах, з метою створення відповідних районних Народних Рад. Нас, об’єднаних спільною метою – має стати БАГАТО! Тільки великою кількістю ми зможемо щось змінити.

3. До участі в новоутворених радах запрошуємо всіх небайдужих до долі України громадян, аполітичних представників, колишніх військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, всіх, хто здоровий духом і тілом, мешканців нашого краю, які мають незаплямовану репутацію, фахівців, з різних галузей та професій, освічених людей, які займають активну життєву позицію, та розділяють наші погляди. 

4. Для стабілізації ситуації пропонуємо, кожному трудовому колективу в органах місцевого самоврядування та державних органах, які розташовані на території області, на своїх загальних зборах обрати з поміж себе керівника свого відділу, управління, підприємства, установи тощо, але як тимчасового: виконуючого обов’язки до призначення керівника, який буде наділений мандатом народної довіри. Якщо нинішній керівник є порядною та фаховою людиною, колектив вправі не усувати його від керівництва, а надати йому мандат народної довіри, який в подальшому буде врахований. (УВАГА: Цей пункт не поширюється на приватні форми власності, так як, з започаткування Української державності – приватна власність, це святе і недоторкане. Виключенням є власність прихвоснів злочинного режиму і казнокрадів, які своє майно не здобули праведним шляхом. В таких організаціях, підприємствах і закладах трудові колективи уповноважені аналогічним шляхом обрати керівника з поміж себе і забезпечити схоронність майна, яке належить Народу України, а також виробничий процес до подальшого вирішення його долі. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: у випадку, якщо зазначені прибічники бандитів, які узурпували владу та казнокради, публічно, через заяву у ЗМІ, оголосять про те, що вони засуджують дії злочинців, натомість визнають і підкоряються владі Народу України – громаді та її рішенням, а також повідомлять про всі відомі корупційні схеми, та інші відомі правопорушення і злочини, які коли не будь були вчинені ними та іншими злодіями чи їх співучасниками, то така людина вправі просити у людей на Загальних Зборах Народної Ради Івано-Франківської області надати їй можливість своєю працею довести своє очищення. Стосовно таких осіб та їх майна Збори прийматимуть окреме особливе рішення, яке буде обов’язкове до виконання всіма мешканцями на території Прикарпаття. Така люстрація через очищення, через повідомлення усієї правди, допускається, як підстава для амністії. 

5. Державні установи та органи місцевого самоврядування здійснюють виключно фінансові платежі на виплату заробітних плат своїх працівників, пенсій, допомоги по догляду за дітьми, допомоги по безробіттю. Проведення інших платежів, виплат Народних коштів категорично заборонено до остаточного усунення негативних наслідків узурпаторського режиму, або здійснюється виключно за особливим розпорядженням легітимних органів, які мають мандат Народної довіри.

6. З метою збереження майна та коштів громади нашого краю, недопущення мародерства мобілізуються всі здорові духом та тілом мешканці Івано-Франківської області, для участі у спільних патрулюваннях. Завданням таких патрулів, є також фізична охорона активних учасників Народних Рад, документів та іншого майна, які належать громаді, і забезпечення охорони громадського порядку на території всієї області. Спільні патрулі підпорядковуються Загальним Зборам Народних Рад при яких вони утворені. 

7. Представники приватного бізнесу, повинні негайно виключити з вартості своїх послуг, продуктів і товарів корупційну складову і знизити ціни. Нині вже не має кому платити відкати і давати хабарі! 

8. Наше перше завдання – усунення від влади диктатора Януковича, виконано. Наступний пункт, це активна участь у боротьбі з корупцією на території Прикарпаття, створення умов щодо унеможливлення її проявам та ліквідацію уже існуючих наслідків. На території Прикарпаття розпочинається зачистка, спочатку від чужих, які тут наглядачами і реально заважають громаді, одночасно з цим, необхідно очищатися самим, необхідна люстрація. Нам необхідні нові цінності: воля, гідність, розвиток, самореалізація, відкритість, телорантність до різноманіття, здоровий патріотизм та любов до батьківщини. Має відбутися революція свідомості, революція цінностей! Ми, маємо чітко усвідомлювати, хто сьогодні є ворогами народного повстання: узурпатори влади, при чому всі! Всі, хто в будь-який спосіб прагне здихатися народного контролю за ними, їх діями. Всі, хто за відданий на виборах людський голос, займався не розбудовою державності та покращенням нашого майбутнього, а вирішив, що отримав мандат на власний бізнес за наші гроші, які народ сплачує до бюджетів. Всі вони мають пройти Народну люстрацію, в тому числі і шляхом проведення нових демократичних виборів на всіх рівнях. Ми вимагаємо, щоб депутати на всіх рівнях склали свої повноваження!

9. Ми усвідомлюємо складність ситуації та факт розкраденої казни України, але майно, нерухомість, фінансові активи олігархів, які здобули свої статки за рахунок злочинних маніпуляцій з коштами Державного бюджету, а також інших казнокрадів, корупціонерів та хабарників, обов’язково має бути повернено Українському Народові. Представники Народної Ради Івано-Франківської області та районних рад, повинні прийняти рішення про зобов’язання Верховної Ради України звернутися до країн-членів ЄС та Сполучених штатів Америки, щодо необхідності блокування рахунків та інших активів осіб, які вчинили злочини на території України з числа бандитів, що узурпували владу та їх прихильників, з метою їх подальшого повернення Народові України.

10. На рівні держави, ми також вимагаємо: децентралізацію влади - сама громада повинна обирати собі керівників правоохоронних органів, суддів, місцеву владу. Повноваження органів центральної влади частково мають бути перенесені на місця, податки також повинні перерозподілятися за місцем їх збору, за винятком певної долі, що йде до центрального бюджету в спецфонд.

Ми не зупинимося ні перед чим, в ім’я світлої пам’яті Героїв з Небесної Сотні. Наш обов'язок - зробити так, щоб їх мрії збулися, а їх діти і наші діти були щасливі і почували себе безпечно в новій Україні.
Слава Україні! Героям слава!

Телефон гарячої лінії Народної Ради Івано-Франківської області: 066-528-14-96 https://www.facebook.com/groups/317090315124922/ (Група Народної Ради Івано-Франківської області в соц. мережі)

Paralleli
Народна рада корупція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
27 переглядів у вересні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Суспільство
Злива в Івано-Франківську затопила вулиці та підвальні приміщення, унаслідок чого рух машин заблокувався. Двох людей із затопленого автомобіля Toyota вдалося врятувати івано-франківським надзвичайникам на вулиці Надрічна, повідомляє Радіо Трек. Загалом рятувальники відбуксували 7 транспортних засобів, в яких перебувало 10 осіб. Також довелося відкачати 120 м куб. води з підвалів помешкань Івано-Франківська.
Суспільство
Працівники МАРСу витягнули котика з підвалу. Кошеня врятували вчора, 26 вересня, о 14:13. Про це повідомили в Комунальній установі “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба”, пише ПІК. МАРСіани допомогли витягнути кошенятко з підвального приміщення багатоповерхового житлового будинку на вулиці Курінного Чорноти, 2.
Суспільство
Горіли житловий будинок, стодола, вхідні двері, трава та сміття. Трагічна пожежа трапилась 26 вересня, близько 22:24, в Рогатинському районі, село Журавеньки. На вулиці Лесі Українки горів житловий будинок площею 100 метрів квадратних. На місці пожежі рятувальники виявили тіло власника без ознак життя. Ним був 51-річний чоловік. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, пише ПІК. Господа...
Суспільство
Ввечері 26 вересня на території області та в Івано-Франківську розпочалися інтенсивніопади, місцями сильні. Через це відбулося підтоплення вулиць, проїжджих частин автомобільних доріг та підвальних приміщень об’єктів різної форми власності. Для надання допомоги населенню підрозділами пожежно-рятувальної служби було здійснено 15 виїздів, під час яких з підтоплених ділянок було відбуксировано 7 транспортних засобів, в яких перебувало 10 осіб. Зокрема, в Іван...
Суспільство
Как сообщал «Журналист», 23 сентября зарегистрирован групповой очаг острой кишечной инфекции в столовой ООО «Фабрика еды» на заводе ООО «Леон», что в Коломыйском районе. На данный момент заболел 181 (за сутки — 80) человек, из них госпитализированы в лечебные учреждения 56 (за сутки — 12) человек, находящихся на амбулаторном лечении 125 (за сутки — 68) человек, заболевшие проживают в 37 населенных пунктах Коломыйского, Снятинского, Надворнянского, Городенк...
Кримінал
Івано-Франківський міський суд виніс вирок щодо уродженця села Гнильче Тернопільської області, який зарізав співмешканку. Злочин стався 31 травня 2016 року близько 14.30 хв. біля будинку між обвинувачуваним та потерпілою, під час розпивання алкогольних напоїв, виник конфлікт на побутовому грунті, повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Галичину. Під час даного конфлікту, обвинувачений одним ударом ножа спричинив тяжке тілесне ушкодження у вигляді проникаючої...
Суспільство
Франківський футбольний клуб "Прикарпаття" зіграв з житомирською командою "Полісся". Гра відбулася 26-го вересня у Києві та завершилася з рахунком 1:1. Вже в перші пів години матчу наші хлопці залишися в меншості. Арбітр вилучив з поля Василя Француза, пише Суспільне Карпати. Незабаром після цього Роман Барчук забив гол у ворота "Полісся". Відігратися команді суперників вдалося на 56-й хвилині матчу. Одразу після цього арбітр вилучив з поля ще одного нашог...
Суспільство
Вечір суботи, 26 вересня, запам’ятається франківцям першою серйозною осінньою зливою. Дощ, що розпочався ближче до вечора, затопив центральну частину міста. Перехрестя вулиць Січових стрільців та Шевченка серйозно затопило. Наплив води заблокував рух для пішоходів й ускладнив для автівок. Не є кращою ситуація й на інших центральних вулицях Франківська. Так, один з відомих місцевих закладів, приміщення якого знаходиться у підвалі, почало підтоплювати.
Суспільство
24 вересня. о 11.07 у с. Тростянець Долинського району чоловік впав у криницю. Поступило повідомлення про те, що в приватному господарстві чоловік впав в криницю. На час прибуття рятувальників чоловік знаходився на подвір’ї. Медичної допомоги не потребував.