• Головна
  • Найбільш затребувані вакансії Івано-Франківського регіону
Реклама
13:06, 13 березня 2014 р.

Найбільш затребувані вакансії Івано-Франківського регіону

Реклама

На території Івано-Франківської області проживає більш ніж три відсотки від усього населення країни. Характерним є те, що більша половина жителів області мешкають в селах. Таке розселення сприяє активному розвитку сільськогосподарської промисловості.

Розподілення вільних місць по сферам діяльності

На сьогодні в Івано-Франківську найпопулярніші вакансії тісно пов’язані із аграрною і туристичною сферами діяльності. Сільськогосподарський комплекс існує за рахунок м’ясо-молочного напрямку скотарства та вирощування льону, цукрових буряків та зернових культур.

Велика кількість гірськолижних курортів та пам’яток культури приваблює туристів з усієї країни. Через це достатньо велике значення в організації робочих місць займають курортні зони Івано-Франківщини:

  • Яремче;

  • Татарів;

  • Косів;

  • Буковель та інші.

Говорячи про місцеву промисловість, обов’язково треба відмітити її високий рівень спеціалізації. Виходячи з даних, отриманих на порталі «Труд», саме через це в регіоні спостерігаються серйозні проблеми на ринку праці (варто відзначити, що в останні роки Івано-Франківщина займає останні місця в рейтингу за кількістю запропонованих вакансій).

Основу промисловості регіону складає електроенергетика, саме на цю галузь припадає третина усіх існуючих робочих місць. Решта вакансій промислового сектора приблизно в рівній мірі розподілена між нафтогазовим та хімічним комплексами.

Специфіка ринку праці Івано-Франківського регіону

Ринок праці області активізується з настанням весни. Варто зазначити, що на території регіону (як, в принципі, і на решті території країни) на даний момент спостерігається великий дефіцит професійності. Випускники ВНЗ-ів здебільшого не можуть похизуватися високим рівнем знань, необхідним для влаштування на роботу. Це одна із найголовніших причин збільшення рівня безробіття. Інша причина – низький рівень соціально-економічної активності населення.

За інформацією, представленою на порталі Trud.com, найбільша кількість вільних робочих місць на даний момент спостерігається у сфері менеджменту та маркетології. Також достатньо швидко зможуть найти роботу представники таких професій як, наприклад, бухгалтер, учитель, інженер, фармацевт. Примітно, що попит на менеджерів, вчителів та фармацевтів стабільно збільшується протягом останніх декількох років.

Більш детальна інформація по вакансіям та тенденціям розвитку ринку праці розташована на сторінках інтернет ресурсу «Труд».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...