• Головна
  • Янукович закликав провести референдум у кожному регіоні України
14:43, 28 березня 2014 р.

Янукович закликав провести референдум у кожному регіоні України

Віктор Янукович у зверненні до українського народу закликав проводити референдум про статус кожного регіону у складі України.

"Як президент, який з вами думками і душею, закликаю кожного розсудливого громадянина України - не дайте самозванцям вас використовувати! Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону у складі України", - йдеться у зверненні Януковича до українського народу, що надійшло ИТАР-ТАСС.

Він назвав "все, що відбувалося і відбувається в останні місяці в Україні", - "збройним державним переворотом, який здійснений опозицією на зброї терористичних угруповань при повній підтримці деяких Західних держав".

"Абсолютно логічно, що протест, який розгорається на південному сході України - це природна реакція густонаселеного промислового краю на збройний державний переворот", - заявив він. "Самозванці не мають мандата довіри українського народу, не мають права позбавляти кожного громадянина України його права голосу, шляхом внесення антиконституційних змін до законодавства, в тому числі і про вибори президента", - наголосив Янукович.

"Анархія, що коїться на вулицях нашої країни, не має нічого спільного з демократією", - переконаний він. "Нехай хоч одна західна держава назве демократичними кроки, що вживаються нинішніми "управлінцями". Не думаю, що хтось з європейських чиновників високого рангу публічно визнає нормальним розстріли і грабежі на вулицях їхніх держав, коли терористи називаються активістами, яким безкарно дозволено вбивати і грабувати людей", - сказав Янукович.

Тільки всеукраїнський референдум, а не екстрені дострокові вибори президента можуть значною мірою стабілізувати політичну ситуацію і зберегти суверенітет і цілісність України, вважає Янукович. Внесені до законодавства антиконституційні зміни, в тому числі і про вибори президента України, "відкинуть можливість чесних виборів, коли б вони не відбулися", упевнений він.

"Нинішня так звана влада прийняла пакет законів, що прямо порушують Конституцію України. Ці закони були прийняті під тиском "майдану". Над багатьма народними депутатами та їхніми сім'ями відбувалися акти насильства, не кажучи вже про постійні погрози", - йдеться у зверненні українського лідера. Також Янукович у зверненні до з'їзду Партії регіонів попросив зняти з нього повноваження почесного голови партії та виключити його з неї.

Раніше повідомлялося, що усунений від влади президент України Віктор Янукович у п'ятницю, 28 березня, дасть прес-конференцію в російському Ростові-на-Дону.

Віктор Янукович вже двічі виступав у Ростові. Перша його поява на публіці відбулася 28 лютого. Тоді він заявив, що продовжує себе вважати легітимним президентом України та відповів на запитання журналістів. 11 березня він зробив заяву для преси. Ставити запитання представникам ЗМІ не дали.

У свою чергу, російська влада не підтвердила інформацію про те, що в Ростові-на-Дону відбудеться прес-конференція.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...