• Головна
  • В Івано-Франківськ приїжджала делегація з Варшави
09:00, 3 квітня 2014 р.

В Івано-Франківськ приїжджала делегація з Варшави

1 квітня в місті перебувала делегація дільниці Охота м.Варшави Республіки Польща. Голова ради дільниці Охота п.Вітольд Джєньчьоловскі та заступник бургомістра п.Пьотр Жбіковскі були запрошені на зустріч з міським головою п.Віктором Анушкевичусом.

У перемовинах також брав участь заступник міського голови п.Руслан Панасюк. В ході зустрічі сторони обговорили низку актуальних питань, що потребують уваги з боку обох міст, а також домовились про взаємодію на найближчу перспективу розвитку партнерських стосунків. Зокрема, йшлось про сприяння у налагодженні нових  торгово-економічних зв’язків, особливо що стосується розвитку малого та середнього підприємництва. Заступник міського голови висловив пропозицію залучати до такої співпраці партнерські міста східної України. Ініціатива була схвально сприйнята польською стороною, оскільки, за словами п.Р.Панасюка, - таким  чином ми будемо працювати на об’єднання, на конструктив і практичну підготовку до економічної інтеграції з ЄС.

В контексті розмови про шляхи виходу нашої держави з політичної та економічної кризи міський голова п.Віктор Анушкевичус зауважив, що саме польський досвід проведення територіально-адміністративних реформ  опрацьовується в Україні з метою застосування як такого, що є перевіреним і найбільш наближеним до наших реалій. Віктор Анушкевичус висловив вдячність уряду дільниці Охота м.Варшави та усім польським партнерам за підтримку, що її виявляли польські друзі в часі протистоянь в Україні. «Україна придбала потужних друзів», - підсумував міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...