
11:02, 23 квітня 2014 р.
Франківське УМВС обкладуть фекаліями
Як повідомляє прес-служба, о 12.00 представники громади зберуться на площі перед ОДА, звідки вирушать до будівлі обласного УМВС на вул. Сахарова.
Цього разу активісти вирішили не брати шини, а призвети під будівлю правоохоронців фіру гною під захистом щитів самооборони.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня

Коментарі