Василь Костицький збирав колегію в Івано-Франківську

Відбулося засідання громадської колегії з питань захисту суспільної моралі в Івано-Франківській області.

Учасники колегії проаналізували низку проблемних питань, які на сьогоднішній день є актуальними в Україні й зокрема на Прикарпатті. Йшлося про морально-етичні основи протидії антиукраїнській інформаційній війні, а також стан дотримання вимог Закону України «Про захист суспільної моралі» в телерадіопросторі області.

Як зазначив голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький, інформаційна війна ведеться для того, щоб обґрунтувати потребу жертв заради досягнення політичної і військової мети, а також залучити на свій бік максимально можливу кількість прихильників. Не стали винятком і нинішні відносини України та Росії.

На думку представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігоря Маслова, ще на початку протистоянь в Україні вільно працювали редакції російські газети і телеканали, матеріали яких містили антиукраїнську пропаганду. Окрім того, в нашій державі діяли громадські організації, які виробляли інформаційний продукт, що певним чином впливав на свідомість українців. Прямим чи опосередкованим учасником інформаційної війни проти України стали й окремі національні канали та регіональні медіа, котрі дезорієнтували громадян України, публікуючи замовні матеріали.

Правда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі