В Івано-Франківську відбулась акція на підтримку місцевих товаровиробників

Вже традиційно протягом останніх 10 років виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради щорічно проводиться акція «Купуємо івано-франківське – даємо роботу іванофранківцям». Цього року вона була проведена 8 травня в рамках святкових заходів з відзначення Дня міста та відбувалась на площі Ринок.

  Метою акції «Купуємо івано-франківське – даємо роботу іванофранківцям» - є більш детальне ознайомлення мешканців міста з напрямками виробничої діяльності промислового комплексу міста, презентація і промоція можливостей підприємств і виставка-продаж виробленої продукції.

Участь в акції взяли близько 50  місцевих товаровиробників, зокрема підприємства харчової, хімічної, машинобудівної, деревообробної та інших галузей промисловості. Серед них такі відомі фірми, як ТОВ «Хлібокомбінат», ПАТ ВТКФ фірма «Ласощі», ТДВ «Полонина», ТОВ «Лігос», ПАТ «Харчосмакова фабрика», УТОГ, ПАТ «Промприлад», ПАТ «М¢ясокомбінат», «63 Котельно-зварювальний завод», ТДВ «Молокозавод», ТДВ «Перлина» тощо. Активно відгукнулись на запрошення взяти участь і підприємства малого бізнесу, зокрема: ТОВ «Комекс», ПП «Ростімекс», ТОВ «Хеміпласт», Журнал «Версаль» ПП «Водолій ЯП», ПП «Форсаж», ТОВ «Хіта». Були цього річ на акції також 14 підприємств, які вперше брали участь: ПП «НФВ «ЕлітФіто», ТОВ «ФІтолік», ПП «Корунд», ПП «Федик», ТОВ «Петра», ПП «С.В.Я»,  ПП «Лев», ПП «Велл» тощо.  Не менш активно презентували свою продукцію і приватні підприємці нашого міста, так і як Я.Загайкевич, І.Довган, М.Кубішин, Є.Маркін, Ю.Фелюк.

В день проведення акції погода сприяла ознайомленню споживачів з товарами івано-франківських підприємств приємно вразили мешканців і гостей міста різноманіттям асортименту продукції.

Найбільш з вабливими виглядали намети товаровиробників харчопереробної галузі. Лише м’ясних, ковбасних копчених і варених виробів було понад 70 найменувань. Покупці відзначили високу якість, натуральності продукції та прийнятні ціні.

Не залишили байдужими споживачів представлені солодощі: цукерки, печиво, торти та різноманітні хлібобулочні вироби від ПАТ «ВТКФ «Ласощі», ТДВ «Перлина», ПАТ «Харчосмакова фабрика», ТОВ «Лігос»,  ТОВ «Хлібокомбінат» та інших. Заслуженою популярністю і повагою покупців користується продукція ПАТ «Молокозавод» і ТДВ «Полонина». Молоко, масло, маргарин, сирні продукти, майонези, кетчупи та інші вироби цих підприємств користуються попитом та популярністю в магазинах міста.

Ароматом свіжоспеченого хліба притягували до себе прилавки  ПП «Ростімекс», підприємця І.Довган, О.Воловець  та М.Кубішина. Варто зауважити, що продукція останнього виготовляється виключно на дровах, що теж викликало не абияке зацікавлення у покупців.

Продукцію для оздоровлення та підтримки здорового способу життя презентували підприємства ПП «НФВ «ЕлітФіто» і ТОВ «Фітолік». Ними були продемонстровані ефірні олії, виготовлені за німецькою технологією методом холодного віджиму, олії рослинні, харчові добавки, фіточаї, тощо. Їх продають і в Україні, і в державах ЄС, їх якість підтверджена закордонними стандартами. 

На окремих стендах представлено усе виготовлене руками талановитої молоді — учнів Вищого художнього професійного училища №3 (вишивки, різьба по дереву, живопис, меблі) та Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму (випічка та кондитерські вироби).  Неможливо було пройти повз та не порадіти, що такі талановиті студенти навчаються у нашому місті.

Найрізноманітнішу гіпсову сувенірну продукцію змогли оцінити мешканці нашого міста завдяки ТОВ «БСЛ-ІФ», а рамки різного дизайну, призначення та розмірів запропонувало ТОВ «Петра».

Також не абиякий інтерес викликала продукція підприємця Я.Загайкевича, який презентував клітки для утримання свійської птиці. 

Налагодила випуск музичних інструментів в м. Івано-Франківську «Фабрика духових музичних інструментів». Свою продукцію фабрика постачає на замовлення як вітчизняних, так і закордонних споживачів.

Участю у даній промо-акції ПАТ «Промприлад» нагадав жителям і гостям міста про понад 100-річну історію заводу, ознайомити їх з новинками та основними напрямками виробничої діяльності та пересвідчитись, що їх продукція є конкурентоспроможною і нічим не поступається своїм іноземним аналогам.

Приємно вразили ціни, якість тканин та  дизайн пошиття продукції Івано-Франківського учбово-виробничого підприємства товариства глухих. Справжнім відкриттям для відвідувачів акції став місцевий підприємець Маркін, який єдиний в нашому регіоні здійснює виготовлення чоловічих шкарпеток.

Заслуговують на увагу і котли промислові, побутові, пальники газові, контейнерні паливні, вузли теплові автоматичні, які  виготовляє ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод». Крім теплогенеруючого обладнання завод виробляє також ряд супутнього обладнання для комплектування котелень та паливних, резервуари різних типів, балони автомобільні для скрапленого газу, нестандартні металоконструкції, тощо.

Зварювальні напівавтомати різних габаритів і технічних характеристик власного виготовлення представило на виставці підприємство «Форсаж».

Ще багато інших місцевих виробників було представлено на акції «Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям».

Детальну інформацію щодо проведення та участі в акції можна отримати  у відділі підтримки та розвитку підприємництва міськвиконкому: вул. Грушевського, 21 каб 417,  тел. 552117,  ф. 551955, e-mail: [email protected]

Правда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати