• Головна
  • Рада прийняла закон, що дозволяє проводити вибори в умовах бойових дій
15:00, 15 травня 2014 р.

Рада прийняла закон, що дозволяє проводити вибори в умовах бойових дій

Народні депутати більшістю голосів підтримали проект Закону №4835, що вносить зміни до Закону України "Про вибори Президента України" і дозволяє проводити вибори в умовах бойових дій, переносити ОВК за межі округу і забезпечити захист виборчої документації.

Відповідне рішення підтримали 240 парламентаріїв, за необхідного мінімуму у 226 голосів.

"У винятковому випадку для забезпечення належної організації роботи окружної виборчої комісії її місце перебування може бути змінене Центральною виборчою комісією за поданням відповідного голови обласної державної адміністрації та перебувати поза відповідним територіальним виборчим округом", - сказано в документі.

Водночас проектом Закону пропонується передбачити посилення, у випадку необхідності, охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації під час їх транспортування від дільничних та окружних виборчих комісій до виборчих комісій вищого рівня.

Крім того, проектом закону пропонується посилити охорону виборчих комісій, а також, у випадку необхідності, надати можливість обласним адміністраціям змінювати місце розташування відповідних виборчих комісій для забезпечення нормального їх функціонування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...