Статистика автомобільних продажів в Івано-Франківській області за останні 12 місяців

Як і в багатьох інших регіонах України, в Івано-Франківській області для автолюбителів існують свої пріоритети. І вони проявляються в найбільш популярних марках і моделях автомобілів. Статистика продажів автомобілів від за останній рік свідчить про самих різних перевагах жителів Івано-Франківської області в частині вибору автотранспорту. За результатами моніторингу, який регулярно проводить асоціація « Укравтопром», можна з упевненістю виділити п'ять найбільш популярних моделей автомобілів.

На першому місці впевнено лідирує яскравий представник вітчизняної автомобільної індустрії ЗАЗ Sens. Ця модель продовжує завойовувати серця автолюбителів і про це свідчить показник проданих за рік машин - 92 одиниці. Причиною такої популярності можна назвати прийнятний бюджетний показник. Середня вартість таких автомобілів залежить від умов автосалонів ( ) області і становить приблизно 83650 - 102000 гривень. Найвищий показник купівельної активності за цією моделлю можна вiдзначити в грудні 2013 ( 23 автомобіля), і в березні нинішнього року - 26 примірників ЗАЗ Sens.

На другому місці впевнено перебуває Volkswagen Polo, загальне число якого протягом року було продано 66 штук. Ця популярна марка користується попитом автолюбителів завдяки своїм технічним даним і ціновими показниками . Середня вартість протягом року на цей автомобіль залежала від умов продавців, року випуску моделі і становила від 82 до 105 тисяч грн. У середньому протягом року кожен місяць продавалося від одного до чотирьох екземплярів цієї моделі .

Статистика автомобільних продажів в Івано-Франківській області за останні 12 місяців, фото-1

Третє місце цього рейтингу дісталося моделі Skoda Rapid з показником продажів 64 автомашини протягом року. Лише в жовтні минулого року в Івано -Франківській області вдалося продати десять автомобілів. У всі інші місяці кількість продажів не перевищувала середніх показників 2-8 одиниць цієї техніки.

Статистика автомобільних продажів в Івано-Франківській області за останні 12 місяців, фото-2

На четвертому місці - Geely Emgrand EC7 з кількістю продажів 58 одиниць протягом року по всій області. Ця модель показова тим, що є доступним бюджетним варіантом, володіючи при цьому показовими технічними характеристиками. Відносно її продажів відзначається стійка стабільність протягом всього року - від 3 до 6 автомобілів в середньому кожен місяць.

І замикає рейтинг п'яти найбільш продаваних автомобілів Renault Logan - цих машин продано в Івано-Франківській області за рік 51 одиниця . Відносно попиту тут теж відзначається стабільність, хоча і з невисокими показниками - в середньому продається по області кожен місяць від 2 до 4 машин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати