Автострахування – це теж саме, що й страхування транспортних засобів. Тому його можна визначити як особливий вид страхування вантажівок, легкових авто та інших подібних транспортних засобів, які потребують захист перш за все майнових інтересів власника автомобіля. Їх пов’язують з витратами на відновлення авто та інших подібних транспортних засобів на необхідне відновлення після поломки, аварій будь-якого ступеню тяжкості. Сюди також можна віднести й купівлю нового автомобіля після здійсненого угону попереднього авто. Страхування використовується для того, щоб виконувати захист від можливих втрат, що з’являються у результаті дорожьо-транспортних пригод (ДТП).

Таким чином, для кожного водія стане приємною дією оформлення документації щодо . Договір КАСКО допомагає його власникам мати впевненість у своїх рухах на дорозі, тому що у разі випадку ДТП водій може бути стовідсотково впевненим у тому, що відшкодує понесені збитки. Грошове повернення у разі виникаючої потреби страхового відшкодування є особливою та необхідною процедурою. Це є своєрідним компенсуванням понесених матеріальних збитків. Більшість пакетів страхування каско мають заздалегідь поетапно прописані умови. Проте КАСКО «ВУСО» дозволяє страхувати автомобілі від наступних ризиків: ДТП, угон, випадкове пошкодження транспортного засобу, неправомірні дії третіх осіб та інші умови.

Отже, ризик випадку дорожньо-транспортної пригоди завжди існує. Власник авто має право вибору відшкодування у разі вказаного пошкодження транспортного засобу – 1) виплату відшкодування у разі відсутності вини у скоєному ДТП; 2) якщо людина, винна у дорожньо-транспортній події, не є водієм авто, яке застраховано. Крім того відмічається можливість страхування транспортного засобу каско ВУСО від пошкоджень дзеркал, скла, приладів для освітлення та іншого. Незважаючи на те, чи є Ваше авто коштовним або не надто дорогим – завжди існує ризик його того, що воно стане привабливим для крадія. Саме тому постає необхідність у страхуванні. Неправомірні дії третіх осіб перш за все пов’язують із протиправними хуліганськими діями по відношенню до автомобільної власності. А випадкове пошкодження заключає в себе прояви стихійних лих: пожежі, вибуху, удару блискавки, падіння предметів (дерев, каменів, льоду), нападу тварин, тощо.