• Головна
  • Чим займався івано-франківський виконком останнім часом
16:08, 10 червня 2014 р.

Чим займався івано-франківський виконком останнім часом

На засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, яке відбулося 04.06.14р., прийнято 6 проектів рішень, розроблених Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

Рішенням «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування» з 01.07.2014р. затверджено вартість перевезення пасажирів в розмірі 2,75 грн. Також, даним рішенням, залишено без змін час перевезення пасажирів пільгових категорій. Крім того, рішення встановлює ряд обмежень та зобов’язань, направлених на покращення якості перевезення пасажирів, зокрема перевізників до 01.09.2014р. зобов’язано обладнати автобуси приладами GPS-моніторингу, двома відео реєстраторами, іменними пристроями компостування квитків визначеного зразка та впровадити систему обов’язкового обілечування пасажирів, а Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку обладнати всі зупинки громадського транспорту інформаційними табличками з номерами маршрутів,розкладами руху автобусів та облаштувати туалети на кінцевих зупинках маршрутів. 

Проект рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.03.2014р. «Про надання дозволу на переобладнання та перепланування житлових і нежитлових приміщень в будинках житлового та громадського призначення зі зміною і без зміни функціонального призначення, зовнішньої конфігурації» № 104 надає можливість власнику житлового приміщення здійснити внутрішнє перепланування та переобладнання та внести зміни в технічну документацію. 

Прийняттям рішення про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 27.06.2012р. № 427 «Про побудникові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду КП «Дирекція замовника» зменшено тарифи на послуги з утримання будинкових та прибудинкових територій для двох будинків по вул.Карпатської Січі ,6-а та вул.Національної Гвардії, 16 у зв’язку з передачею даних будинків на прямі розрахунки плати за спожиту електроенергію з ПАТ «Прикарпаттяобленерго». 

Рішенням «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів перевізника ПрАТ «АТП-0928» затверджено нові тарифи на послуги з вивезення побутових відходів перевізника ПрАТ «АТП-0928» по території Лоту 4 та Лоту 7. Перегляд тарифів відбувся за результатами конкурсу, який був проведений на даній території в квітні 2014р. 

Проект рішення «Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 24.05.2013р. № 276 «Про визначення виконавців послуг з утримання будинків та прибудинкових територій» прийнято з метою визначення ПП «Гал-комфорт» виконавцем послуг з утримання будинків та прибудинкових територій по п’яти будинках у зв’язку з передачею даних будинків на баланс підприємства. 

Рішення «Про передачу зовнішніх мереж» передбачає передачу шафового регуляторного пункту з балансу забудівника на баланс експлуатуючої організації та сприятиме належній експлуатації даного пункту

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...